Vyšel průvodce Adršpach I. Nová dětská kniha o světové top lezkyni Janje Garnbret Pískaři jsou zpět!
|
MČR obtížnost (01.06) Olympijská kvalifikace Budapešť (20.06) SP Innsbruck (26.06)
|
Cesty: 1.Ondra 13491 2.Šindel 12506 3.Trojan 12190 Bouldry: 1.Stráník 11106 2.Volf 11103 3.Stráník 10725 Hory: 1.Groš 8102 2.Rojko 6917 3.Černý 6808
|
Olympijská kvalifikace Šanghaj (16.05) SP paralezení Salt Lake City (07.05) SP Salt Lake City (03.05)
|
| | Contact | |
|
| |
Výsledky závodůBerounský pohár 2003Místo konání: Beroun, hala TJ Lokomotiva Kategorie: ranking, III.kategorie Typ: obtížnost Datum: 11.01.2003 Pořadatel: Petr Resch Koeficient: 0.00
Související článek
Muži Př. | R365 | Jméno | Rok | Klub, Sponzor | | Kvalifikace | Finále
| 4. | | Volf Jakub | 87 | TJ Ruzyň | junior | TOP | 16,0-
|
15. | | Vích Pavel | 84 | Zloba Team, Ruzyň | | 16,7+ |
|
19. | | Vaňkát Ondřej | 77 | HO Ruzyň | | 14 |
|
8. | | Valčík Jakub | 85 | Choceň | junior | 19,4+ | 15,4
|
22. | | Tamchyna Petr | 81 | KK Praha | | 12,0- |
|
2. | | Štefánek Rosťa | 77 | Hudy Sport, PAD | | TOP | 20,3-
|
16. | | Svítek Vladimír | 70 | Godet Česká Lípa | | 15,9+ |
|
23. | | Sainer Luděk | 84 | Geodet Česká Lípa | | 8,7- |
|
9. | | Rozsypal Aleš | 73 | Zloba Team, Přírodní vědy | | 18,5 | 15,0-
|
3. | | Resch Zdeněk | 72 | Lokomotiva Beroun | | TOP | 17,0+
|
4. | | Rakovič Tomáš | 68 | TR Lezecké stěny | | TOP | 16,0-
|
14. | | Procházka Milan | 86 | HOM Alpin IV. | junior | 17,7 |
|
13. | | Potůček Mors | 73 | Geodet Česká Lípa | | 17,7+ |
|
10. | | Petečel Jaroslav | 83 | Choceň | | 19,1- | 14,5-
|
11. | | Peltrám Václav | 68 | Praha | | TOP | 13,5-
|
1. | | Malina Vašek | 73 | Ruzyň Praha | | TOP | 20,3+
|
17. | | Kaule Viktor | 70 | Krupka | | 14,7 |
|
17. | | Karouš Martin | 78 | Ruzyň Praha | | 14,7 |
|
19. | | Gärtner Robert | 68 | Geodet Česká Lípa | | 14 |
|
7. | | Dragoun Jirka | 70 | Loko Beroun, Ultra Ant | | TOP | 15,4
|
6. | | Bláha Petr | 76 | HO Přírodní vědy | | 18,8 | 15,4+
|
21. | | Bláha Jindřich | 89 | Teplice, Extream Team Kadaň, Bufo Zlín | junior | 12,8 |
|
12. | | Bláha Jakub | 85 | Teplice, Extream Team Kadaň, Bufo Zlín | junior | 18,5- | 11,6-
|
Ženy Př. | R365 | Jméno | Rok | Klub, Sponzor | | Kvalifikace | Finále | 7. | | Šimanovská Bára | 85 | Buďanka Praha | junior | 7,4+ |
|
6. | | Smitková Zuzana | 77 | Zloba Team | | 9,3 |
|
4. | | Ondrová Kristyna | 85 | Tesla Brno | junior | 11,6+ | 10,3-
|
5. | | Motalová Lucie | 74 | Praha Ruzyň | | 9,8+ | 8,5-
|
3. | | Kadlecová Světlana | 87 | Teplice, Extrem Team Kadaň, Bufo Zlín | junior | 12,5- | 14,0+
|
2. | | Chudobová Katka | 78 | Praha Ruzyň | | 11 | 15,4-
|
1. | | Hrozová Lucie | 88 | Saltic, Singig Rock | junior | TOP | 19
|
Reklama: |
| |
| | Photo of the day: | |
| | Routes: | |
| | New in discussion: | |
| | Latest comments: | |
| | Hot: | |
| | New in advertising: | |
| | Instructions: | |
| | ... | |
|