Czech Climbing

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   55.439 vistors in November
Find a route

Search

Books
Pískaři jsou zpět!
Nová kniha Medaile na chvíli o olympijském příběhu Adama Ondry
Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové

Competitions
EP ledolezení Nizozemsko (16.12)
Vánoční závody Praha Ruzyně (24.12)
ME skialpy (08.01)

Ranking
Cesty:
30. 10241
31.Fišer 10234
32.Podstata 10166
Bouldry:
30.Plaček 8853
31.Jurečka 8781
32.Šlapák 8778
Hory:
3.Šebestíková 7648
4.Punčochář 6342
5.Louda 5970

Results
Africká olympijská kvalifikace (07.12)
EP ledolezení Brno (02.12)
Olympijská kvalifikace pro Oceánii (24.11)

Diary
5490 lezců
1074556 cest
Nové přelezy:
All In! 8a
K3 Climbin 7c
Captain Pr 7B+
Bottom Up 8A
Tonika 7C
Semental 8b+
Workingtit 8A+
Morgentau 7C/7C+
Sun Goes D 7C
Third Kind 9-

Indoors
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Rožnov pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210

Shops
HUDYsport - Havířov
Rock Point Vaňkovka - Brno
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ranking

Classification table
Routes Boulders Mountains
 Count ten routes
Style:
Sex:
Year:
OrderClimberRoutesPointsRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 8c+/9a OS, 9a+/9b PP, 9a flash, 9a+ PP, 9a/9a+ PP, 9a/9a+ PP, 8c OS, 8c OS, 8c OS13491
2.Trojan Vojtěch (Trojeyy)9a/9a+ PP, 11 PP, 9a PP, 9a PP, 11-/11 PP, 8c+ PP, 11-/11 PP, 8b OS, 8c PP, 10+ flash12606
3.Votoček Radek (Radegast)8c+/9a PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP12175
4.Šindel Josef (pepa07)11 PP, 9a PP, 8c+ PP, 11- PP, 11- PP, 8b+ PP, 10+ PP, 10+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP11968
5.Štípek Jan (Prcek@cudla.cz)8b OS, 8c PP, 8c PP, 11- PP, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8a OS11728
6.nespoutaný django (django)8c PP, 10+/11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8a OS, 10- flash11400
7.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8a+ OS, 8b flash, 8b flash, 8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS11360
8.Klapal Olin (Olin)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 10- flash, 10 PP, 10 PP, 10 PP11099
9.Potůček Šimon (simonpotucek)8c PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 9+/10- OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP11006
10.Stráník Martin (noo noo)XIIb PP, XIc PP, XIb/XIc PP, XIb PP, XIa/XIb PP, Xc OS, XIa PP, XIa PP, Xb OS, Xc/XIa PP10956
11.Reich Tomáš (killy)5.13b OS, 5.13b OS, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS10854
12.Šofránko Peter (kepko)11- PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP10847
13.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)8b PP, 8b PP, 8b PP, 10- PP, 8a flash, XIa PP, 8a+ PP, XIa PP, 9/9+ OS, 7c OS10634
14.Širůčková Tereza (terous)10- flash, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 9+/10- PP10631
15.Slezáková Lenka (LeňaS)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a/8a+ PP10625
16.Stribrny Elias (Elias Stribrny)XIb PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS10619
17.Melen Jan (Jan Melen)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS10548
18.Kalvas Michal (Kropáček)8b PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 9 OS10538
19.Drbohlav Martin (drbic)8a+/8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10513
20.Havlík Marek (markos)8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash10510
21.Jakubcova Monika (mo)10+ PP, 10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP10506
22.Křovák Jakub (xixao)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10500
23.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10488
24.Holík Rostislav (RosťaHolík)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP10465
25.Lank Zdenek (zdenda)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, XIa PP, 10- PP, XIa PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10441
26.H2 jindra (H2)7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10320
27.Kolomazník Vít (Rezo)8a+/8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a RP, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP10269
28.Kohout Adam (AdamK)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10268
29.Volf Štěpán (stepanvolf1)9a PP, 8c+ PP, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- PP, 7a OS, 7 OS10244
30.Rinn Vojta (vojta.r)7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10241
31.Fišer Michal (majkl)10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 9- OS10234
32.Podstata Pepa (Pepik)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, Xc/XIa PP, 9+/10- PP10166
33.Nosek Štěpán (Kokeš)10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10160
34.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10128
35.Pelíšek Václav (pelda)9+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 7c+ PP, 9+ PP10100
36.Novák Honza (novakja)10- PP, XIa PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, Xa OS10090
37.Paprsek Martin (tapir)8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10085
38.Richter Tom (Schreiner)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10079
39.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS10072
40.Duchoň Tomáš (BS540)10 PP, 8a+ PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP10062
41.Paarová Natálie (Naty P Paarová)8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c+/8a flash, 8a PP, 7c/7c+ flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS10059
42.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ flash, 9- OS, 9- OS10050
43.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 9+ PP10047
43.Kubíček Jan (honza k.)8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10047
45.Svoboda Daniel (DaněkS)10-/10 PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, Xc PP10034
45.Novák Honzál (hans1996)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP10034
47.Hebelka Filip (FilousH)7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS9988
48.Klemsa Martin (Martin)8b PP, 7c OS, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9979
49.F Radim (Kwikwi)8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS9972
50.Janošová Mariana (Madla)8a OS, 9+ OS, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS9966
51.Novotná Eliška (Elík)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7c+ flash, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 7c flash9940
52.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)7c+ OS, 10- PP, 9 OS, 9+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 7c flash, 7c flash, 9 flash, 9-/9 flash9934
53.gospoš martin (gospa)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 7b OS9846
54.Krupař Matěj (Variant)10- PP, 7c/7c+ OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP9841
55.Audes Šimon (hrnek)7c OS, 8a RP, 9+/10- PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash9813
56.Frič Jakub (cuba)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS9807
57.Galeová Ema (egaleova)8b PP, 7c+ OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS9797
58.Litochleb Richard (RL)7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP9788
58.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+/11- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ solo, 7b OS, 7a+/7b OS, 7b+ PP9788
60.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9782
60.Kohout Honza (relic)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9-/9 flash9782
62.Chejn Vilda (007)10- PP, 9+/10- flash, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9778
63.Bulička František (Malej Primán)XIa PP, XIa PP, XIa PP, Xa OS, Xb flash, Xb flash, 7c flash, Xc PP, Xb/Xc PP, Xb PP9762
64.Lebeda Kryštof (abvdah)8b+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xc PP, 9+ PP, 9/9+ PP, IXc OS, 7b+ PP9759
65.Berger Martin (macekt)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS9753
66.Zaoral Filip (zaoralf)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9712
67.Brumla 50+ Hruban (Hruban)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9678
68.Bardas Tomáš (bambus)XIa PP, 8a PP, Xa OS, Xa OS, 7c+ PP, 7c+ PP, Xc PP, Xc PP, 9+ PP, 7b OS9672
69.Bartoš Michal (Bárty92)10-/10 PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9+ PP, Xc PP, 9+ PP, 8+/9- OS, Xb PP, 9 PP9666
70.Barták Josef (Pepa B.)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, Xc PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9660
71.Štalmach Jan (jan2)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS9616
72.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b+ flash9560
72.Herman Jan (trumen)8a PP, 5.13b PP, 5.13a RP, 7c+ PP, 5.13a PP, 7c+ PP, 5.13a PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9560
74.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS9556
75.chudacek jan (choodi)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP9547
76.Zuska Zdeněk (zzz_zdeněk)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS9538
77.Šenkýř Jakub (senkyrkuba)XIa PP, 7c+ flash, 8a PP, Xc PP, Xc PP, 7c+ PP, 7b OS, Xb PP, Xb PP, 9 PP9525
78.Griger David (Komíňák)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash9516
79.Růžička Honza (ruza)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9500
80.Mrázek Pavel (pajamrazek)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9484
81.Šebestíková Anča (garbina)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9454
82.Samková Růža (Růža)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP9450
83.Svoboda Václav (Vašek009)9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9-/9 flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash9441
84.Kral Mirek (laurot)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP9426
85.Ženíšek David (Zendad)10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9424
86.Burgr Lionel (Lionel)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, IXc OS9416
87.Černý Lukáš (Lukš)9 OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, Xb PP, 8+ OS, 9- PP9384
88.Lebloch Filip (filipes2009)7b+ OS, 7b+ OS, 9+ RP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP9374
89.Hodeček Mirek (drtiMIR)10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP9368
90.čáp Lukáš (čápik)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS9366
91.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9- flash, 7b+ flash9324
91.Bohuněk Pavel (PavelB)8a RP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 7a+ OS9324
93.Winter Lukáš (gomez)9- OS, 9+ PP, 9/9+ RP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9323
94.Paar Adam (AdamosPaar)8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash9308
95.Zeman Tomas (TomZ)8a PP, 7c+/8a PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, Xb PP, 7c PP, 9 PP9307
96.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)Xb OS, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xb PP, Xa flash, IXc OS, Xa PP, Xa PP9285
97.Drahota Jakub (draKubas)9+/10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS9282
98.Šlapák Josef (Pepa)10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash9271
99.Záplava Martin (alefff)7c OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP9256
100.Páteček Tomáš (Friday)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP9253
101.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 9- flash9239
102.Černík Tomáš (Shin)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9- PP9225
102.Podmela Karel (Kara)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9225
104.Heger Mikuláš (Mikundulas)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9212
105.Paděra Martin (Paďas)8a PP, 9- OS, 9 flash, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP, IXc OS, Xa PP9199
106.Zíma Honza (honzazima)10-/10 PP, Xc PP, 9+ PP, 7b OS, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP9181
107.Slavíček Ondřej (Mican)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 8 OS9172
108.Slavík Martin (Marczany)7b+ OS, 7c+ PP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9- flash, 9- flash9168
109.Duda Matej (matej.duda)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9126
110.Keprt Pavel (Kepo)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS9122
111.Fischer Matej (Rybanasutru)9+/10- PP, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9116
112.Nosáľ Jozef (germ)9+/10- PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9107
113.H H (andy90)7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9094
114.Vašata Ondřej (ondra77)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9088
115.Sejbal Mikuláš (Mikuláš)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS9075
116.Feigl Stanislav (cb784953)9 OS, 9- OS, 9 RP, 9- flash, Xa flash, 7a+ OS, IXc OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS9074
117.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)9+/10- PP, 9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS, 7b+ PP9068
118.Matějec Mirek (Horomirek)9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP9050
119.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP9031
120.Černý Tomáš (tomtom)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8969
121.Ruso Filip (FreezBoy)9 flash, 9 flash, 7b OS, Xb PP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8968
122.Neuwirth Petr (Inža)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8966
123.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8963
124.Tichý Aleš (Sumec)7b+ OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8932
125.Kaletová Terka (Terkak)9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8927
126.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8a PP, 7c+ PP, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS8918
127.Foltýnová Veronika (Veruna0)9+ PP, 5.12b OS, 7c PP, 7c PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 7a+ OS, 8+ OS, 5.12a OS8910
128.Schockherr Eduard (edlaro)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8906
128.Mrnuštík Jan (Mrnda)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8906
130.Čáň Vašek (Vasek)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- RP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash8900
131.Kupka Petr (Ory)7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7a OS8882
131.Michálek Aleš (Aleš66)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b+ PP8882
133.Dofek Jiří (Dofal)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8881
134.Horák Michal (Horamicu)9- OS, 9- flash, 9- flash, Xb PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 8+/9- flash8846
135.Pavlíček Jakub (konoo)8a PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 7b+ PP, IXc flash, 7b PP8828
136.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)9- OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7a+/7b flash, 7b/7b+ PP8825
137.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP8821
138.El Viťko (Ležák)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8816
139.Dlabola Jiří (Dlabis)9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 8+ OS, Xa RP, 8+/9- flash, Xa PP, 8/8+ OS, 8 OS8810
140.Votoupal Martin (m.votoupal)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8802
141.Záveský Radek (rxdek)9 PP, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP8790
142.Rak Kuba (krab)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS8782
142.Scheuerová Veronika (kikinka00711)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ PP8782
144.Černý Patrik (Paprick)8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8776
145.Pintíř Miloš (milos)7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash, 9- PP8775
146.Bulena Štěpán (stepan.bulena)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 7+/8- OS8769
147.Vlk Marian (Vlčák)7b+/7c flash, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 8+ flash8762
148.Polák Marek (marena)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash8747
149.Fejta Vojtěch (Fejtic)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7a+ flash, 7b PP8740
150.Trejtnar Jonáš (JonasT)10- PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a PP8714
151.Melen Radek (Radek Melen)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash8713
152.Hlawiczka Petr (Pedro77)7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8699
153.Švihálek Jiří (svihalek)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8678
154.Šauer Max (max)9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8672
155.Hruban Ota (otahruban)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS8641
156.suk martin (martin suk)7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 7b+ PP, 9- PP8638
157.Navrátil Šimon (šíma)7c OS, 7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8635
157.Ludrovský Martin (Hasič)9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, IXb OS8635
159.X Martin (Kšandy)9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8626
160.Šefl juráš (juras)7c+ PP, 7c+ PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8607
161.Šimek Martin (orbit)Xa OS, 9 PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, 8 OS8600
162.Moravec Tomáš (TomášM.)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 8+ PP8585
163.Doubek Ondra (voďoubek)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8584
164.Kobrle Ondra (Ohne M)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS8582
165.Kapitán Zdenek (Zdenál.F)Xb PP, Xa/Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8575
166.Hrubý Matouš (Matuš)9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8572
167.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c+ PP, 9- flash, 7b+ RP, 7b+ PP, Xa PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, IXc PP8569
168.Krejčí Václav (Kok)7b+ OS, 7b OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8557
169.Plecháč Pavel (Plechy)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS8544
170.PP Peter (Det2lef8)7c+ PP, 7c PP, 8+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP8541
171.Buřičová Jana (JanaB.)9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP8529
172.Krchňavý Ján (Jonatan)8+/9- OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 7b RP, 8+/9- PP8522
173.Rosová Anna (Amanda)9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8506
174.Šifra Martin (martinsifra)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8504
175.Klement Pavel (creepz)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a+/7b flash, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8503
176.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
176.B. Kuba (HenryD)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP8501
178.tra káťa (katka.t)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP8494
179.Skopec Václav (VS)7b OS, 7b OS, Xb PP, 7b+ RP, 7b+ RP, IXb OS, 7a OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS8478
180.Jošt Vladimír (vlx)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8475
181.horáček vondřej (vondřej)7c+ PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8469
182.Tůmič Martin (bingosh)8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8466
183.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a+ flash8465
184.Sika Jirka (jirkas)7b OS, 8+ OS, 9- RP, 7b flash, 7a/7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8464
185.Černý Adam (blacks)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, IXb OS, 7a OS8460
186.Šolc Jan (jeremy_jenda)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8-/8 OS, 8- OS8438
187.Havelka Lukáš (luctramp)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, 8 flash, 8 PP8431
188.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8426
189.Šimek Michal (Beedee)8+/9- OS, Xa flash, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, IXb OS, 8+/9- PP, IXc flash, 9- RK, IXa OS8393
190.Hrubanová Lucie (LucieH)7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP8374
191.Heinitz Bernard (Berny91)Xa/Xb PP, 9- PP, Xa PP, 7b+ PP, Xa PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8366
192.Lienerth Matyáš (lienerth)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8362
193.Fiala Aleš (Aleš Fiala)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8354
194.Capanda Filip (DDEX)7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8344
195.Čížek Pavel (pavelll)8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8326
196.Ježek Václav (vaclavjezek)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
197.Vágner Hubert (Hugobert)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8318
198.Prassassin (Prassassin)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 7b PP, 6c+ OS8316
199.Semrád Ivo (ivoš)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP8312
200.Sazimová Lidmila (Lidmila)9/9+ PP, 7c PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS8303
201.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
202.Křivánek Jan (johndys)9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 8+ flash, IXb RP, IXa flash8269
202.Gálet Tomáš (Galos)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8+ flash, 8- OS8269
204.Paprsek Veronika (ViviHl)7b OS, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8260
205.Nevělíková Karolína (Karolína52)9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c RP, 9 PP, 7c PP, 8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash8259
206.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a flash8247
206.Y X (B u b á k)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8247
208.Sedlák Martin (m.sedlakk)7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ RP8244
209.Kopáček Martin (Martin K.)IXc OS, Xa RP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, IXb OS, 7b RP, Xa RK, 8- OS, 6c+ OS8229
210.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS8225
211.Paštyka David (dp)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, Xa PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8209
212.Štefela Pepa (skuc)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8204
213.Šlais Jaroslav (jarmal)7c PP, Xa/Xb PP, 9- PP, Xa PP, IXb OS, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS8191
214.Havel Antonín (Tonda Havel)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8185
214.Mika Pavel (butcher)8+/9- OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS8185
216.Jirásková Markéta (Markéta)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS8178
217.Cibulka Pavel (Ciba)7b OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP8166
218.Brožová Veronika (verca)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8157
219.Smetanová Michaela (Miška)8a OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP8156
220. (cinzina)7b+/7c PP, 9- PP, 7b flash, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP8150
221.Janulíková Jana (Janulik)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8144
222.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 7a flash8118
223.Šoltésová Mária (slečinka)7b+ OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c+ PP8115
224.Socha Ondřej (Socháč)Xa PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 7a+/7b PP, 8- OS, 8- OS8110
224.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP8110
226.HKvdf Vilda (vpatzelt)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7a+ flash, IXa OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS8101
227.Hrabec Lukáš (Gibous)7b OS, 7b flash, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash8100
228.Stehlík Marek (Listy)7b+/7c RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a PP8089
229.Donát Martin (Dony)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP8084
230.Janečková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8/8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8+ RP, IXc PP, 8-/8 flash8072
231.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS8069
232.Marcinek Daniel (marcajs)9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8- OS8056
233.Cottage George (tasmansky.cert)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS8054
234.Voláková Dominika (Dominikavolakova95)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8048
235.Plšek Tonda (Peanutzero)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP8040
236.Týčr Břeťa (Bublina)7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS8038
237.Resl Martin (Martin Resl)9/9+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 8-/8 PP, 7+ OS8032
238.Kobza Michal (Cend)9+/10- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS8029
239.Kupková Míša (Soli)9/9+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8018
240.Křováček Martin (Křovák)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash8016
241.Rybář Martin (rrr)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8008
242.Jiroušek Martin (Norwell)8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8004
243.Šmíd Radim (Raadim)9-/9 PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7982
244.Šeflová Marta (martamikanova)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP7963
245.Šmejkal Michal (smejky)10-/10 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, IXc PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP7953
246.Krulišová Lenka (Leninn)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS7950
247.Prejza Zdeněk (FISA)7a+ OS, Xa PP, Xa PP, 7a+ flash, IXa OS, 7a flash, 8 flash, 7a flash, IXb flash, 8 flash7924
248.Kroupa Michal (Michal Kroupa)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7 OS7922
249.Száraz Erik (eppro)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ RP7914
250.Orálek Petr (kletr)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP7907
250.Špaček Ondřej (ospáček)7b+ RP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP7907
252.Vinklát Libor (Libor V)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7904
253.Kynčl Jakub (3443)7a+ OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, IXb flash7903
254.Houška Martin (Feld)7a+ OS, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 8/8+ PP7893
255.Palivec Vladimir (aindra)8+/9- flash, IXb OS, IXb OS, 8 OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8+ PP, VIIIc/IXa OS7885
256.Pipiska Rastislav (eRPe)7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP7876
257.Kruliš Jiří (Krulda)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS7870
257.Večeřa Jirka (Véča)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a RP7870
259.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c PP, 9- PP, 5.11d OS, 5.12b PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11b OS7846
259.Kozel Jan (jkozel)9+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, VIIIc OS, 8- PP7846
261.Drapová Hana (Ciganče)8 OS, 8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash, 8 flash7832
261.Boubigelova Martina (Angua)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7832
263.Ševčík Jan (Jenda997)9- PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP7831
263.Kdolský Jan (Hanss)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7831
265.Konečná Petra (blackend)9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 7+/8- OS7828
266.Slunečková Karin (rusalkarin)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7819
267.Verner Adam (averner)9- RP, 9- PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP7804
268.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
269.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXc PP, 8 PP, 8- flash, VIIIc OS, VIIIc OS7791
270.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP7766
270.Cabalka Martin (CábaM)7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash, 8+ PP7766
272.Najbr Ondřej (ondrasek)7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS7747
273.Lapidarius Petr (dom)Xa PP, Xa PP, 8+ flash, 8- OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb RP, IXb RP7739
274.Hodoušek Matěj (pomalík)7a+ OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8- flash, 8- flash7738
275.Nakládalová Lucka (Nakyna)9 PP, 9- flash, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 7b PP7711
276.Fejgl Michal (Mihal)8+ flash, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP7706
277.Burian Michal (MichalB)7a+ OS, 7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7695
278.Halašta Petr (PetrHal)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 6c OS, 7+/8- OS7686
279.Brouček Michal (_brouk_)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash7684
280.Kabelíková Anna (Ňo)7c PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS7678
281.Příhrazský Martin (Martin73)9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7675
282.Hons David (honsak)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS7666
282.Bláha Lukáš (Luky:-))8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 7+/8- OS7666
284.Podhorský Jan (I.Baltazar)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7663
285.Malčík Zdeněk (zdenous)9-/9 PP, 9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP7660
286.Kožich Matyáš (maty.k)9 PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7a PP, 8 PP7659
287.Magič Magi (Magi)7a+ OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7650
288.Mrnustikova Olga (Olga(Kolouch))7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7635
289.Kudlík Prokop (kukin)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash7634
290.Lazar Petr (Petricek)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b OS7629
291.Jecelínová Verča (feu)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8-/8 OS, 8 flash, 7+ OS, 8- PP7616
292.Nováková Blecha (Blecha)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash7582
293.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP7558
294.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)8a OS, 9+/10- OS, 10 PP, 9+ OS, 10- PP, 10- PP, 9 OS7544
295.Němec Jakub (nmcjkb)9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7535
296.Nouzák Dan (None87)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP7530
297.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7508
298.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7494
299.Řezníček Jan (Krvák)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP7490
300.Popieluch Michal (Pipo)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7478
301.Sukenik Michal (PyKo)9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7473
302.Skačányi Tomáš (agil)7b+ PP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a/7a+ PP, 6c OS, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7456
303.Leitgeb Šimon (LeSimon)9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 8- RP, 6b OS7454
304.Jursa Petr (berťa)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7445
305.Trhlík Tomáš (Quikoliver)9 PP, 8 OS, 8- OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7441
306.Ponomarev Jiří (George-JP)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 6b+ OS7432
307.Vrona Michael (Brepta)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7421
308.Trkal Fanda (kaaak)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash7416
309.Sobotka Ondřej (OS)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ solo, 7a flash, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7411
310.Salda Jakub (Jakub.S)8 OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP7406
311.Fischer Michal (Fletnis)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP7404
312.Oliva Petr (PetrOliva)7b/7b+ PP, 7b PP, 7a+ PP, 8 flash, 7a/7A+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS7396
313.Grünwald Lukáš (LukasG)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS7384
314.Štěpánek Martin (Šwéd)9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 7a PP7382
315.Karpaš Matyáš (Karpič)7a OS, 8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP7374
315.Kyslík Daniel (Kyslík)7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7374
317.a a (lMartinl)7a+ OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash7371
318.Harašta Tomáš (HARY)7b+ RP, 7b+ PP, 7a OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ PP7370
319.černý daniel (osman)9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, 8 OS7362
320.Vais Honza (Vaisik)7a OS, 7b PP, IXa OS, 7a+ PP, IXc PP, 6c OS, 7a PP, 6c+/7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS7353
321.Šimandl Jiří (Šimi)7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7349
321.Pechová Adéla (Ada P.)9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP7349
323.Ličko (Velkej Vojta)8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP7331
324.Vanický Tomáš (Tovan)6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP7304
325.Sedlačík Jan (Jenys)7b flash, 7b flash, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7/7+ OS7291
326.Bavor Jan (honzab)9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP7287
327.mikuš miroslav (mimi)9- PP, 9- PP, IXa OS, IXc PP, 8 PP, IXb PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS7275
328.Šteffl Libor (lsteffl)7a+ OS, 7a OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS7258
329.Vaňata Michal (Vanous)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7 flash7253
330.Štefan Honza (stefic)7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP, 7+ OS7227
330.Ipon judista (Radis)IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXb PP, IXa RP, VIIIb OS7227
332.MgCO3 MgCO3 (MgCO3)7b flash, 7b+ PP, 7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS7222
333.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a RP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7207
334.Vašková Jana (blondajzna)9- PP, 8+ flash, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, IXa PP, 7+ flash7168
335.Busek Stepan (StepanB)9- PP, 8- OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 6c flash7162
336.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
337.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ solo, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP7129
338.Lukeš Jiří (Jirka Lukeš)6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7118
339.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
340.Novotný Matěj (mastej)8+ PP, 8+ PP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7107
341. Šnýdrová Daniela (Jahnina)7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7082
341.Pleticha Jeník (Jenik)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7082
343.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
344.Kocis Fero (Fero)8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, 8- PP, 8- PP7047
345.Grepl Kuba (patapufa)8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7a PP, 6c+ flash, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS7040
346.Měřička Matěj (Měřák)9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9- PP, 8+/9- flash, Xa PP, IXb OS7034
347.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash7031
348.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7020
349.Himl Michal (Buml)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7016
350.Barak Michal (ripp)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash7013
351.Šauli Vláďik (Laco Šaolin)7c+ PP, 9 flash, Xb PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, IXc PP7007
352.Novotný Pavel (Bobr6)8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS6995
353.Červenka Michal (asysy)8+/9- PP, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP6989
354.Váchová Světlana (Svjéťa)7a+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash6984
355.Prener Ladislav (poustak)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6973
356.Rosipal Daniel (Rosi)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIb PP6972
357.Moldrik Miroslav (molda78)6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6970
357.Kelnar Pavel (Dyk)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6970
359.K Viola (weefly)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6953
360.Chyla Roman (peki)7a OS, 8+/9- PP, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS6944
361.Hekrle Pavel (Heki93)8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS6935
362.Nešvera Jakub (Kuba86)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, 7+/8- flash, 8- PP6933
363.Pavlík Roman (ZZromanZZ)9- PP, 7a+ PP, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 7- OS6906
364.Kopřiva Jiří (jkoprivak)7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP6905
365.Hyžný Jozva (jozva)9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP6903
366.Holec Standa (Standa)7a flash, 8+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ PP, 5.11a flash, 7 OS, 5.10c OS6893
367.Izakovičová Miška (Mi-Mi)Xb PP, Xa PP, IXb PP, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa PP, IXa PP, VIIIa OS, VIIIa OS6886
368.Mynář Jerry (jerrymyn)7c PP, 8 OS, 7b PP, 8+ PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7+ flash, 6b flash, 7 flash6875
369.Payne Pavel (pól)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash6872
370.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
371.Filip Ondřej (Ryzek)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS6849
372.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6834
373.Demacek Dan (sentimex)6c OS, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP6825
374.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6819
375.J. Rudolf (Rudolf)8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- PP6816
376.Pelikán Martin (Maartaas)10+ PP, 10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash6815
377.Čechová Jiřina (jirina)6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6802
378.Slavik Ctirad (caliman)8- OS, 8- OS, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6798
379.Mrkvička Ondřej (Endák)9-/9 PP, 8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7/7+ RP6786
380.Skalicky Jakub (JS2000)8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6782
381.Strýhal Daniel Milan (DMS)7+/8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP6779
382.Mrnka Pavel (PavelM)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS6776
383.Válka Vojtěch (Vojtik)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6749
384.Mangel Aleš (Alesh)6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6732
385.L Pavel (pollaw)8/8+ PP, 7a PP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6728
386.# Miki (Miki)Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc RP6720
387.Petr David (dape21)8- OS, 7+/8- OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, 7 OS, 6b OS6708
388.Šafránková Pavla (Pavlis)7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c PP, 6b+ flash6705
389.Podráský Daniel (Dan P)8+ flash, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 7+/8- flash, VIIIb OS, 7- OS, 7 flash, VIIIb flash6703
390.Vejvoda Pavel (TvojeBába)8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6b+ OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS6698
391.Kuhn Tomáš (kunin)7a flash, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS6686
392.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 8+ RP, 8 RP, 8 RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6684
393.Petřvalský Honza (hondape)8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, IXa PP, 8- PP, 6b+ flash6681
394.Čermák Adam (cerv)7a OS, 7a RP, 7a PP, IXb PP, 6b+ OS, IXa RP, 7 OS, 6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS6666
395.Rosová (Stock21)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 6b OS6629
396.Homolka Pavel (Ufňa)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS6620
397.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
398.Konečný Jakub (konecnik)11 PP, 10 PP, 10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+ flash6615
399.Kačmařík Michal (kaci)6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6594
400.Toupal Jan (Toupis)8- OS, 8- OS, IXb RP, IXa RP, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS6574
401.Čuma Honza (Mek)8 OS, 8/8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7-/7 OS, 7-/7 OS6572
402.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6570
402.Příjmení Jméno (ajislav)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6570
404.Lenc Láďa (LadaL)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash6562
405.Louda Jakub (Kuba Louda)7a/7a+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6545
406.Žák Jaroslav (Yardič)8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6531
407.Schöniger Erik (Erik!)7b+ PP, 7a flash, 6c+ flash, 5.11c PP, 6c flash, 5.10c OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6525
408.Najman Karel (najmankm)8+ solo, IXb PP, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7- OS6512
409.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
410.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6498
411.Ladin Ladis (aladin)8- OS, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 6b OS, 7+ flash, 7+/8- PP, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6494
412.Kurasová Irena (Irena)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6482
413.Hyr Filip (Filips)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6470
414.Kutil Stanislav (mammal)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP6466
415.Daniel Ondřej (Andy93)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6457
416.Čechová Martina (Máťa)8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6a+ OS, 6b flash6428
417.Exner Radek (exak)6c+ OS, 6c OS, 6B+ OS, 6B+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6412
418.Doležalová Silvie (Silvi)7+/8- OS, 8- flash, 6b+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ PP6409
419.Churavý Jiří (JirkaCh)10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP6406
420.Hlaváč Michal (stromolezec)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, VIIIa OS6404
421.Kratochvíl Vláďa (WoKo)9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8- RP, 7 OS, 7+ PP, 7 PP6388
422.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
423.Laňková Sabina (Sabinalanka)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6370
424.Penzeš Jirka (Pockejkamo)7+/8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS6358
425.Kopecký Jan (Kopec)7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6345
426.Brückner Tomáš (Bryky)7c PP, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8-/8 OS, 8+ PP, 8 PP, 8 PP6343
427.Drapa Tomáš (TomD)7a flash, 7a flash, 8 RP, 6c+ flash, 6c flash, 6c flash, 6b+ flash, 6b flash, 6a+ flash, 6a flash6337
428.Schmid Prokop (prokopiko)8- OS, 7+/8- OS, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS6323
429.Kuba Ondra (ondras)8- flash, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS6320
430.Maryška Jiří (MrVergilius)7c+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8- PP6315
431.Nouwkens Lotte (Lottca)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS6304
432.Fejerová Monika (monika.f)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS6301
433.Krucký Jaroslav (JardaKrucky)7+/8- OS, 6c+ flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 6a+ OS6293
433.Kaván Franta (scortis)6c OS, 7a RP, IXa flash, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6293
435.Kočí Tomáš (Kóča)8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6282
436.H Vít (čubič)8+/9- RP, 8+/9- PP, 8 PP, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+/8- RK, 6+/7- OS, 6+/7- OS6205
437.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6- OS6204
438.Vávra (Ramir)8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6173
439.Kovařík Ivan (IvanK)6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP6164
440.Nedvěd Dominik (DominikNedved)7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS6154
440.Pavlu Petr (speed)9+/10- PP, 9 PP, 7b PP, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5a OS6154
442.Krella Monika (monca)8- OS, 8- OS, 7/7+ OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, VIIIb PP, 7- flash6153
443.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6146
444.fajkoš (hektor)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6145
445.Hladík David (david94)7c PP, 9 PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7b PP, 8+/9- PP6127
446.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
446.Antoš Martin (Martin 1995)8- flash, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, VIIIc RP, VIIIb flash, 7 flash, 7+ PP6123
448.Holman Ondřej (Rarach)7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS6109
449.Malík Jiří (Malina)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7- flash6103
450.Skřivan Filip (observer)8 flash, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- flash, 6+ OS6095
451.Mrklovský Ondra (mrkef)8+/9- PP, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS6082
452.Mašát Martin (Maso)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP6062
453.Procházková Barča (barcza)9- PP, 8- flash, 7+ OS, IXb RK, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIc OS, VIIc RP6022
454.Flidr Ales (alesfl)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6013
455.Jelínek Petr (jelen)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b PP, 7- flash5985
456.Roupec Jakub (kube951)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5970
457.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
458.Vlasák František (Ferry)6c OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 5c OS5933
459.Krejčová Anežka (agnes k.)7a+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5932
460.tomasu viktor (vikinggreta)8 RP, 8- RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP5926
461.Vondrášek Štěpán (wondrs)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
461.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5920
461.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
461.Chomová Mária (Majušidlo)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS5920
465.Przechowski Kryštof (gozon)6c+ OS, 6c OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS5912
466.Rauch Tom (fumac)8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 7+ PP5888
467.Čačková Lýdia (LydiaC)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5882
468.Klemšová Lucie (Lu)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP5862
469.K Kuba (jakubklos)6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5858
470.Sinner Andre (Sinner)6b OS, 7 OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS5854
471.Horák Samuel (Horáč)9- RP, 8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5846
472.Dinda Heřman (H.Dinda)8 OS, VIIIb OS, 6b OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS5839
473.Pail Denis (denis pail)8a PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9- PP, 7a+/7b RP, 7+ OS, 7 OS5832
474.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
475.Kopáček Šimon (SimonK)6c OS, IXa flash, 8- PP, VIIIb OS, 6c RP, 6b+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- RP5820
475.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5820
477.kacena ondra (okacena)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7- flash5819
478.Sk Roman (romisak)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP5817
479.Hess Radek (Kosťák)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7-/7 PP5792
480.Leblochová Macek (kitie)6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash5775
481.Soukup Petr (sucky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS5770
482.Trojanová Lucie (ilias)7b+ PP, 6c flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a+ flash, 6a flash, 6a flash5752
483.Honc Petr (honcpe)6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5748
484.Skoupilová Téra (EasyWay)7a OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS5747
485.Špás David (Spasik)6b+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5745
486.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP5743
487.Hair Joe (chozze)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 PP, 7 PP5714
488.Edr Martin (Edros)9- PP, 8- OS, 8 PP, 7 OS, VIIIb OS, 7+ RP, VIIc OS, 6+ OS, VI OS, VIIb RP5702
489.kimi (kimi)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5698
490.Žídek Vojtěch (zidececek)6c+ RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5688
491.Vak Tomáš (Hadrburg)7a flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS5685
492.Kučera Roman (Kůča)8a+ PP, 8a+ PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7A+ solo5670
492.markro (markro)6b OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a OS, 6a OS5670
494.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
495.Bébr Karel (Charlos)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5620
496.Žofka Pavel (zofin)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, VIIb OS, VII OS5608
497.Patzeltová Thuy Linh (Lindic)6b+ OS, 6b OS, VIIIc flash, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash5606
498.Preisler Eda (Exus)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6 OS5604
499.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7 OS, 6+ OS, 5 OS5592
500.Vyvadil Martin (vyva)6b OS, 6b OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, VIIIa RP5586
501.Vaněčková Evelína (evelina)8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5579
502.Mohyla Radim (Radas04)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
503.Jančáry Mylan (majlaan)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 6+ OS5554
504.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash5547
505.Kohut Martin (zoro)6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5536
506.Sukačová Tereza (Letu)8 PP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5529
507.Turbaková Kateřina (MiniTurbo)6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5525
508.Lánský Tomáš (Tomas.Lansky)6c OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5520
508.Krútek Petr (Krocan)6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS5520
510.Karko Jan (Karkoš)IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXa RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb PP, VIIIa PP, VIIc RP, VIIc RP5510
511.S R (Rschneider)9+/10- PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b+ flash, 7b flash, 9- PP5503
512.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5502
513.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
514.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
515.Horský Vojtěch (horskyv)7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b+ PP, 6a+ flash, 7 PP, 5c+ OS, 6a+ RP5479
516.Tichý Rudolf (Datel rudi)8-/8 PP, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5473
517.Stehlík Petr (petan)7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ flash5450
518.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ flash, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5444
519.Vitásek Tomáš (chemik)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS5426
520.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
520.Dörr Dominik (dorrdo)8- OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 6- OS5420
522.Pícha Tomáš (piki)8+ PP, 8- RP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ flash, 6- OS5410
523.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
524.Petrašovský Martin (lopi)8/8+ RP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS5361
525.Trpělková Julie (Lampyrida)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash, 5c+ OS, 6+ OS5341
526.K Michal (maus)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5337
527.Trhlíková (Matoušková) Inka (Inka)6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6b RP, 6c RC5316
528.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6a+ flash, 6b PP5291
529.Lotrek Tomáš (Oslik13)6c+ PP, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6a flash, 6 OS, 6 OS5288
530.ChK_ ChK (ChK)VIIIc OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VII OS, VIIb OS5278
531.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP5276
532.Martikán Jiří (krtka chovatel)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5270
532.Bláha Radek (RB27)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5270
534.Májsky Michal (Majcolo)8- OS, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7- flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5266
535.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
536.Antošová Šárka (Zhariinka)7-/7 OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5226
537.Drátek Marek (Drat3k)8- PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIc flash5191
538.Slezák Adam (Pivas)6c+ PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, VIIB OS5176
539.motl dalibor (moták)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS5170
540.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
541.Smolka Marek (MáraS)8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5146
542.Omáčka Martin (Martiomka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 5c+ OS5142
543.Zámečník Pavel (Pájos)8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5b OS, 6+ RP, 6 flash5132
544.Turčani Miloš (Turky)8- OS, 8- PP, 8- PP, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 4+ OS5114
545.Eš Martin (tiburo)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5108
546.~~~ ~~~ (~~~)7+ OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5095
547.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, IXb PP5091
548.Bican Standa (stan)IXa OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VI OS5070
549.Typltová Hana (arith)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6a flash, 7- PP, 6a+ PP5063
550.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
551.Olšarová Jana (Olše)7+/8- OS, 7 OS, 7+ flash, 7- flash, 7 PP, VIIc OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS5060
551.Nováček Jan (Cokin)9+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc solo, IXb PP5060
553.Romanovský Jiří (Jirka)9+/10- flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5059
554.Bukovská Lucie (LUCIE LU)7b PP, 7b PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ RP, 6c flash5029
555.Šibor Jakub (Ital)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5008
556.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
557.Krecan Zdenek (Commoro)6c+ PP, 6b flash, 7 RP, 6b PP, 7 PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4978
558.Petr Jan (HoPe)VIIIa OS, VIIIa OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS4970
559.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash4965
560. (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
561.Šťastný Jiří (Happy)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4920
562.dvorak jakub (dvorak)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP4918
563.Buček Dalibor (Bukr)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4908
564.Svoboda Jan (johnysvo)7 OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS4901
565.Jačka Dominik (Dominik Jačka)IXa flash, IXb PP, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa PP, 6 flash, VIIb RP, VII RP, 5+ flash4876
566.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
567.Kaislerová Kateřina (kackakaislerova)7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6a+ PP, 6a flash, 7- PP4847
568.Molnár László (Molnár)6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4846
569.Chmela Václav (chmela)7- OS, 7/7+ PP, 7 PP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6+ RP4826
570.Částek Ondra (ondrej.castek)7 OS, 7- OS, 7 PP, 5c+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4824
571.Požár Michal (mifo)7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4804
572.Quaiser Jakub (KubiQ)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS4796
573.Bradkova Tereza (hepsik)VIIIa OS, 6a+ OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS4784
574.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
575.Drozda Jiří (drozdik)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP, VIIb RP4746
576.Koutný Petr (Kouťas)7c OS, 8a PP, 7c RP, 9 PP, 9 PP4742
577.Pavlík Filip (nomadiss)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4720
577.Prostrednikova Monika (Monca P)6b+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4720
579.Ždímalová Romana (Romie)8-/8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ flash, 6 flash, 6 flash4710
580.Cach Pepa (PP128)8- RP, VIIIc PP, VIIIc PP, VIIIb PP, VIIIb PP, VIIIb PP, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS4676
581.Janosek Jiri (Janosek)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS, 5c OS, 6a PP, 6a PP, 6- OS4672
582.Mikan Tom (1mikovec)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, V OS4670
583.Kadrnoška Matouš (_mata)7- OS, 7 RP, VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS4664
584.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
585.T J (jt)8+/9- PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS4626
586.Pavlík Radek (Jeff76)7+/8- PP, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4602
587.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
588.Tučka Martin (martan)6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS4574
589.Bradáč Matouš (Mabra)8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+ PP, 7 flash, 6+ OS4565
590.Š Dino (Dino)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS4560
591.Jalovec Marek (marekjalovec)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS4551
592.Pulpitel Martin (roland)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS4545
593.Plvan Jaroslav (Jarin212)7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ PP, 5 OS4544
594.Berry Loukast (loukast)7- OS, VIIIa flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4513
595.Baszczyňská Marie (Marie Baszczyňská )VIIIb RP, VIIIB PP, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS4500
596.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
597.Chovanová Nikol (mountainini)9+/10- PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP4487
598.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
599.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
600.Leitnerova Zuzka (zuzinka)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8 PP4462
601.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
602.Macek Tomáš (Macíno)7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS4459
603.Novotný Stanislav (Standa16)7+ OS, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4457
604.Foltýn Květoslav (samyk)VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIa flash4450
605.Roth Veronika (Veverča)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4444
606.Vítová Kateřina (Kaccii)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash4434
607.Frk Milan (rinkitakato)5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4429
608.Kořenský Antonín (Tonda Kořen)7b+ OS, Xb RP, Xa RP, 7b+ PP, IXb OS4418
609.Svatuška Jakub (svatuskj)8 PP, 7+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS4410
610.Gálet Michal (Bratr Gal)8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP4406
611.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
612.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
613.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
614.Faltová Anna (Annaf.)7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash4366
615.Baláž Michal (Queek)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS4358
615.Jech Petr (Rakeťák)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4358
617.V Jackie (Jackie)VIIIb PP, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS4354
618.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
619.Čejka Vojtěch (Vojteh)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4344
620.Kadlec Honza (jan.kadlec)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a OS, 6+/7- OS, 6b PP, 6b PP, 5c OS4319
621.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
622.Brouzdova Katerina (punkaca)7a OS, 7b RP, 6c+ OS, 7a RP, 6b+ OS, 6a OS4308
623.Koštejn Tobiáš (C1G1 )VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS4301
624.Werbitzky Karel (Thorin)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS4276
625.Svoboda Vlastimil (Svob)6a OS, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4251
626.Adamovska Ella (Elis)10/10+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP4225
627.dědek honza (Pažout ml.)VIIc OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIA OS4220
627.Šramota Míla (Melman)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4220
629.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
630.Bufka Ondra (BUF)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8-/8 PP, 8- RP, 7 OS4204
631.Žamberský Pavel (offwidth)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 7- PP, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS4198
632.Mezníková Tereza (Teeera)6a OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5c flash4185
633.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
634.Václavík Jan (jvaclavik)6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4170
635.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7b+ OS, Xa flash, IXb/IXc flash, IXb flash, IXb flash4159
636.Pechačová Blanka (Blandulinka)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4158
637.Nycz Aleš (animal)6c+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS4154
638.Novotný Tomáš (BanánTMNT)6+ OS, 6 OS, VII OS, VII OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 5b OS, 5b OS4151
639.Svoboda Radek (26,11)9- PP, 9- RK, 8/8+ flash, 8- flash, 7 flash, 6+/7- flash4142
640.Horňák Lukáš (joHny237)8+/9- PP, 8+ flash, 7+ OS, 8- PP, IXa PP, VIIIb flash4140
641.Kononov Martin (MartinK)7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7 flash, 7- flash4131
642.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
643.Konečný Vojtěch (vkonecnyy)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4113
643.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 7+ PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 5b OS, 6+ PP, 6 PP, 5- OS, 4+ OS4113
645.Novotný Matěj (snilard)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 6 RP, 6- flash4101
645.Kubečka Libor (nahatch)6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5 OS4101
647.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
648.Deutschová Barbora (Baruneta)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS4035
649.Lim Nichole (BruNik)8 PP, 8 PP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7- flash, 7- PP4015
650.Duchoňová Tereza (Teriér)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 6b+ PP, 6b flash3971
651.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
652.Hanousková Lucie (lucie58)7 PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 6+ PP, 6+ PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP3950
653.Sommer Honza (Jensen)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 6 RP, 6 RP, 6 RP3947
654.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3945
654.W H (HanyW)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS3945
656.Dvořák Richard (spinard)8+ flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7 OS, 6+/7- RP3938
657.Hromadová Míša (Mišule95)6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c flash, 5 OS, 5a OS, 4+ OS3932
657.Pirkl Martin (MartasCT)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS3932
659.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
660.Bech Luda (Lud)VIIIc RP, viiia RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP, VIIc RP, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS, 5c RP3917
661.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
662.Peřina David (davidperina)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 PP3906
663.Válek Martin (Valmar)8- OS, 7+/8- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 3+ OS, 3 OS3894
664.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
665.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
666.Brabec Zdeněk (Brabi )6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 6 flash, 6 flash, VIIb flash, 5 OS3882
667.Judista (Waza-ari)IXc PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIa OS, VIIa OS3880
668.Petrouš František (Freson)7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3873
669.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
670.Zavřel Jakub (KubaZ)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3870
671.Prokop Marek (ukopparek)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash3844
672.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
673.Macickova Katerina (Kachnak)6b PP, 7- PP, 6+ flash, 6a PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 6 PP, 6 PP3834
674.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
675.Líva Jáchym (jayjay8)6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5- OS3807
676.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
677.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
678.Baran Marek (kiwi)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5+ flash3763
679.Maňourová Anna (annis)8/8+ flash, 8- flash, VIIIb OS, 7+ flash, VIIIb flash, VIIIa flash3762
680.Jurečka Jan (Grommet)9- RP, 8 OS, 8 solo, 8- flash, 7+ OS3761
681.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9- PP3756
682.F Petr (sun7dots)7 PP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3754
683.Hostinský Josef (TujboPefa)9 PP, IXa OS, IXc PP, IXb PP, VIIIb OS3744
684.G J (HmmOoh)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP3708
685.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
686.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 6b+ OS3688
687.Hornová Janča (Jeannicka)5c OS, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 5b OS, 5c+ PP, 5c+ PP, 6a RK, 5 OS, 5a OS3687
688.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)10- PP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS3682
689.Burkotová Petra (Malá Péťa)8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7- flash, 7- flash, 6 flash, VIIa flash, V flash3668
690.kraťas petr (krta)5c OS, 5c OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS3645
691.Kožíšek Matěj (MaKo)8+ OS, 8-/8 PP, 8- PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ flash3634
692.Malý Martin (Martenzites)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3620
693.Cerny Michal (Muycle)8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash3615
694.Nykendajová Linda (lindapanda)6a flash, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS3601
695.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
696.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
697.D Lenka (Tuleňule)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a flash3579
698.Gruber Lukáš (Lukingruber)7a+ flash, IXc PP, IXc PP, IXa PP, VIIIc flash3574
699.Kučerová Marie (KucerovaMarie)6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3551
700.Gelová Emilie (emča)7b OS, 7a+ RP, 6c+ flash, 6b OS, 6a OS3529
700.Cimprich Vladimír (Ladis)7+/8- PP, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4 OS3529
702.Homolková (j.h.)5c OS, 6a PP, 6- OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 6 PP3526
703.Chytil Jakub (kubi)6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3507
704.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
705.Balog Miroslav (miris333)6 OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP, V OS, V OS3496
706.Vargová Natália (Nats)5c OS, 6a RP, 6+ PP, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP3493
707.Doležal Pavel (paveld)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 7+/8- AF3485
708.Šimek Filip (čmelák)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8 OS3475
709.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
710.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
711.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
712.Štenclová Lenka (LenkaS)8+/9- PP, 8- flash, 7+ RP, VIIIb PP, VIIIa PP, 6 OS3441
713.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
714.Jeliga Jan (burt)Xb PP, Xb PP, Xa/Xb PP, IXc PP3425
715.Horský Baron (M@ra)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, 6 PP, V OS3398
716.Reich Lukáš (Looky)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3395
717.Dušánková Martina (Martanka)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP3390
718.Lovecka Lucka (Lutzka)7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP3388
719.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
719.Svobodová Jana (Oolong Johnson)6+ OS, 7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5- OS, V flash3385
721.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
722.Kraťas Lukáš (Lukascz)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS3370
723.Fa Jura (jurafa)6+/7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3362
724.Hejný Jakub (Buba90)9+ PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP3356
724.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+ PP, 10 PP, 10 PP3356
726.Šimek Pavel (Pavsi)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3345
727.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
728.Vinopal Martin (WHYNO)7 OS, VII OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 7+/8- AF3324
729.Kovář Ondřej (sparks5737)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS3283
730.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
731.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3279
732.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
733.Jedlička Míra (Jedla)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS3270
734.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
735.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
736.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6 OS, 6+ RP, 6- flash3237
737.Tauchman Jan (draken)5c OS, 5+ OS, VI OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, 5b flash, 4+ OS, V OS3226
738.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
739.Bergrová Zuzana (zua)8- OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 9- -3210
740.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
741.Vittek Michal (Belda)VII OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS3195
742.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ solo, 2 solo3182
743.Holubec Jakub (kubah)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 PP, 6 PP, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS3181
744.Pospíchal Jiří (Georgenimo)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS3170
744.Kowalski Filip (Fkey7)7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ PP, 4 OS, 6+ AF3170
744.Šikola Jakub (Cubeer)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS3170
747.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
748.Brajer Radek (radous)9 PP, 8 OS, 8- OS, 7+ OS3166
749.Toman Jiří (VincentCpito)7+ RP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 PP, 6+ RK, 4+ OS, 4 flash, 4+ RC3153
750.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
751.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
752.Hinďoš Vojtěch (Vojtěch)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS3121
753.Nyč Marek (majahukkataival)8b PP, 8a PP, 8a PP3106
754.bala ala (blabos)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8 RP3105
755.Pešková Jitka (jitus)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 4+ OS3101
756.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
756.H R (wissenschaftler)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5 flash3100
758.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
759.S V (vsp)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5+ flash, 5 flash3085
760.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
761.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
761.Pe Jana (JankaPe)7a OS, 7a OS, 7b RP, 7 OS3076
763.Lukáš Honza (Luky)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a RP3068
764.Klášterka Milan (klasterka)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 6- RP3051
765.rorschach (rorschach)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3048
766.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
767.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
768.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
769.Janků Josef (Pepa Vidnava)6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS3003
770.Patera Martin (Ru-XAc)8 OS, 8-/8 OS, 7+ OS, 6+ flash, 6- flash2997
771.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
772.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
773.Jurčenko Arina (arinka.yurchenko)8a PP, 8a PP, 7b+ OS2978
774.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
775.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
776.Z. Denis (Showcase0161)8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP2965
777.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
777.Kohout Milan (Mildak)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS2960
779.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 9+/10- PP, 9- flash2953
780.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
781.Lobpreisová Renata (Buzola)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2945
782.Stromský Radek (radek.stromsky)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 5c PP, 4+ OS, 4+ OS, 5a flash, 5a flash2941
783.Wefersova Marina (Marinka)9-/9 PP, 8+/9- PP, 6c flash, 7+ flash2931
784.Hodboďová Eva (Evka)6- OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS2930
785.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
786.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
787.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
787.Jiroutová Nikol (Nikol_92)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 6- OS2910
789._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
790.Koza Olda (ziege)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ PP, VIIa OS2903
791.Růžičková Petra (P.)7c+ flash, 7b+ OS, 7b OS2897
792.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
793.Vlk Mikuláš (Deravabota)7+ RP, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 6+/7- AF2886
794.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
795.Tvrdý Michal (Cibul)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, III OS2876
796.Uhmann Martin (MartinU)8 PP, 7 OS, 7+ RP, 7 RP, 7- RP2852
797.Cuník Tomáš (tomocici)6a+ OS, 5c+ OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5- OS, 4b OS2851
798.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
799.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
800.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
801.Tichý Jiří (Jirik)8- flash, 6b OS, 6b OS, 7 flash, VI OS2822
802.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
803. (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
804.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
804.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
806.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
807.Papp Samuel (samuel)8 RP, 7+ PP, 7- flash, 7- flash, 5+ flash, 6- PP2804
808.Bruna Petr (ccg1415)8+ PP, 8- flash, 7a PP, 8- PP2803
809.Hampejs David (Dejv)8- OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ RP2798
810.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
811.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
812.Mazanec Daniel (n0x)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS2782
813.Záhora Ondřej (Ondřejj)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash2781
813.Rabadová Lucka (LucyLoo)8+/9- flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash2781
815.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
816.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
817.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
818.Zlámalík Radek (Jezkec)7- OS, 7 flash, 7 PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 7+ AF, 7+ -2729
819.Šormová Eliška (Eli Bompitchka)6a+ OS, 6b flash, VII flash, VII flash, VII flash, VI OS, IV OS2728
820.Machatý Ondřej (machy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, IV solo2727
821.Flögel Tadeáš (Tade)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS2724
822.Mikulecká Barbora (BaraM)6 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4- OS2720
823.Kotrč Matěj (peacman)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2710
824.Mlejnek Honza (Mlejnis)Xa flash, Xa flash, Xb PP2706
825.Vrbová @nče (@nče)7 PP, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 flash, 4 flash2693
826.Fliegl Ondřej (fondra)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP2692
827.Nosek Richard (Rikitiki)6c OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 5c flash2672
828.Maščuch Radek (Kulich1)VIIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash, VI OS, VI OS, VI OS, III RP, VIIc AF, V -2671
829.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
830.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
831.Fojtova Magdalena (Šikulka!)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5 OS, III OS, II OS2649
832.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
833. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
834.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
835.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
836.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
837.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
838.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
839.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
840.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
841.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
842.Holan Ondřej (gumaczek)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS, 5 OS, 5c PP2560
842.O Lukas (Net)8 OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS2560
844.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
845.Sedlák Pavel (Hobo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS2538
845.Šajgal Štefan (Stewo)8 OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS2538
845.Sučo Radko (Suco)8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS2538
848.Gerža Pavel (Pa8age)7a+ flash, 6c+ RP, 6b+ flash, 6a flash, 7b AF2524
849.Kieć Przemysław (PanKiećMan)Xb PP, IXa OS, VIIIb OS, IV OS2522
850.Schebesta Marek (Ostasch)VIIIa RP, VIIIa RP, VIIc RP, VII RP, VII RP, VII RP, VII RP, VIIIa AF2521
851.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
852.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
853.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5- OS2507
854. (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
855.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
856.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIa OS2491
857.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
858.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
859.Coubal Michal (Bobeš)8- RP, 7+/8- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP2450
860.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
860.Ryba Tomas (t.ryba)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6a PP2444
862.Goldbach Marek (Marek1986)5+ OS, 5 OS, 6- PP, 6- PP, 6- PP, 5- flash, 5+ PP, 4+ flash, 5 PP, 4 flash2428
863.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
863.Hrabě Vojtěch (flexik)8+ RP, 7 OS, 7 OS, 6 OS2426
863.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIb RP2426
866.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
867.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
868.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
869.Otáhal Miloš (Milosak)7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash2412
870.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
871.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
872.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
873.Nedělčev Ondřej (nedelceo)6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2391
874.Skywallker Look (notorik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
875.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
876.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
877.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
877. Mikuš Michal (michalm23)5+ OS, V OS, V OS, V OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, IV OS, V RP, 3 OS2376
879.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
880.Kotrbová Daniela (Danča)7c RP, 7c PP, 6b flash2369
881.Sekyra Daniel (Danny)8- OS, 8 PP, 6+ OS, 6 OS2366
882.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
882.Vejvoda Ludvík (Budík01)VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS2363
884.Ilenčíková Tina (Tínka)VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa RK, VIIIa RK, VIIb flash, V flash2360
885.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
886.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
887.Vitásek Tomáš (Witty)5+ OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 flash2351
888.Stejskal Roman (Stejsi)7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, VIIIb RP2348
889.Nováková Lucie (Mrs. Mikko)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP, 5 flash, 4b OS2345
890.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
891.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
891.Komarov Akademik (komarem)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 7a -, 6b+ -2338
893.Vaněček Michael (Michael)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, IV OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 4- OS, 4+ RP2334
894.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
895.Mlýnek Martin (IMPeekCZ)6 flash, 6- flash, 6- flash, 6- flash, 5- flash, 5- flash, 5- flash, 4 OS, 3 OS2320
896.Vyhnal Michal (Mik)9- PP, 8+ PP, 8 PP2318
897.Teller Marek (telleport)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ PP, 5+ OS2313
897.Poláčková Alžběta (polackovabety)7- RP, 7- PP, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 6 PP2313
899.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
900.Mynarčík Petr (hrobař)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7- PP2308
901.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
901.Suchá Eliška (eliskasucha)8-/8 OS, 8+ PP, 8 flash2306
903.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
904.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
905.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
906.Schmid Aleš (Pix)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5- OS, 5+ PP, 5 RP, 5- PP, 6- AF, 5+ AF2285
907.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
908.Maly Jiri (8b)5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS2279
909.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
909.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Xa PP, IXa OS, IXa PP2272
911.Kranjc Tomaz (JC)7+ RP, 7- flash, 7- RP, 6 OS, 6 RP2267
912.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
913.Málek Martin (malekmartin)7+ PP, 6+ PP, 5 OS, 6 PP, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS2265
913.Hosticka Venca (manbearpig)6- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 5+ PP, 4+ flash, 4+ flash, 4 PP, 5 -2265
915.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
916.Podrazil Jiří (JuraPodrazil)8+ PP, 7 flash, 7 flash, 6+ flash2259
917.Tic Pavel (paveltic)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2255
918.R P (PR)7a OS, 6c OS, 7a RP2254
919.S Milan (BikerM)6- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 6+ AF2252
920.Soldán Pavel (sodík82)9/9+ PP, 8- OS, 7+ PP2247
921.Hořák Matěj (Matty Hořák)8+/9- PP, 8/8+ PP, 6 PP, 5+ RP, 5- RP2245
922.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
922.T Vojta (mag)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7- RP2244
924.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
925.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 7- PP2222
926.Korbel Daniel (dkorbel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS2216
927.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
928.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
929.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
930.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
931.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
932.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
933.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
934.Pelikán Leoš (Leošák)9+ PP, 9- PP, 6- OS2172
935.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
935.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 6c OS2166
937.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
938.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
939.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
940.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
941.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
942.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
943.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
944.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
945.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
946.Maršík Jarda (jardamarsik)8-/8 OS, 8-/8 PP, 8- PP2128
947.Řimnáč Jaroslav (Kundula)VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, VI RP, III OS, IV RP, 2 solo2123
948.Bureš Martin (jackalpackal)7 OS, 7- OS, 7+ solo, 6- OS2120
949.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
950.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
951.Urbánek Matouš (Choorbie)7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS2108
952.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
953.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
953.Pereverzov Jiří (perisks@post.cz)6 OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, 4+ OS, 6- RP, 3 OS2097
955.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
956.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
956.Horáček Jonáš (dzounas)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS2088
958.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
959.Poledníček Tomáš (ToPol)6 flash, 5+ OS, 6- flash, 6- flash, 6- RP, 6- RP, 5 flash2083
960.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2069
961.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
962.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
963.Čech Petr (Endrson)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc flash, VII flash, VI flash2065
964.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
965.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
966.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
966.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
968.Lezci VARP (VARP.cz)7 flash, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 2 OS2058
969.Rais Jan (Johník)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2057
969.Mareček Jan (JendaZBrna)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS2057
971.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
971.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
973.Snaselova Martina (Emily)7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 7 AF2036
974.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
975.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
976.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
977.Riha Honza (Chuck)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 3+ OS2029
978.Dědek Vojtěch (vjato)8a+ PP, 7b+ OS, 8a+ AF2023
979.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
980.Ringesová Tereza (liza)6b flash, 6a OS, 6a OS, 5c OS2019
981.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
982.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
983.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
983.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
985.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
985.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8b PP, 7c PP2006
985.Kopecká Markéta (Maky)IXc PP, IXa flash, VIIIb flash2006
988.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
989.tarwac bt (tarwac)IXa OS, IXc RP, VIIc OS2004
990.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
991.Pamánek David (Banannek)5c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS1998
992.Mikulec Martin (Marcin)8+/9- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS1997
993.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
993.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
993.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
996.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
997.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
997.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
999.Durych Martin (martin.durych)6a+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, IV OS, 6+ AF1984
1000.Váchal Tomáš (Tomajko)6- RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1981
1001.Plhon Frantisek (Frap)7a OS, 6c flash, 6a+ flash1978
1002.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
1003.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
1004.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
1005.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
1005.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
1005.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
1008.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
1009.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
1010.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash1956
1011.chýlek jiří (Chylas)6a OS, 6a+ RP, 5c OS, 5a OS, 4b OS1952
1012.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
1013.Mikosik Mateusz (Mikos)IXb/IXc PP, VIIIc/IXa RP, VIIIc/IXa PP1947
1014.Běhounek Michal (Grenvy)9- OS, 9- OS1944
1014.Kolařík Petr (petakolda)7 PP, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS1944
1016.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5 OS1941
1017.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
1018.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
1019.Sýkora Otakar (Otakar)5b OS, 5b flash, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS1935
1020.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
1021.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
1021.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
1023.Seqa (Seqa)7 flash, 7- flash, 7- RP, 6+ flash1919
1024.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
1025.Kment Martin (mrkm)7- OS, 5+ OS, 6 PP, 6- PP, 5+ RP, 5 RP1914
1026.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
1027.Vacek Ondra (vaca34)VI OS, VI OS, V OS, IV OS, 4 OS, V flash, III OS, III OS, 3 solo, I solo1905
1028.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
1029.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
1029.Puš Jan (dagles)5+ OS, 5 OS, 5a OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 6+ AF, 7- AF1901
1031.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
1032.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb PP, IXb RK, VIIIc PP1899
1033.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
1034.Čermák Martin (Čermy)IXa OS, IXa PP, VIIc OS1894
1035.Šnapková Petra (Šnapka)7 PP, 7- flash, 7- RP, 6 OS1891
1036.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1036.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
1036.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
1036.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
1036.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1036.Matoušková Jana (Jana)7 RP, 7- flash, 7- flash, 6- OS1888
1042.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
1042.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
1044.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
1045.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
1046.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
1046.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
1048.Kkk Sebastian (sebastian)7+ flash, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1869
1049.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
1050.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
1051.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
1051.Doležal Paaj (paaj)VII flash, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1863
1053.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
1053.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
1053.Bílý Michael (Doom312)7+ PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS1860
1056.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
1057.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
1058.Krátký Martin (homerr)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3 solo, 3 solo1850
1058.Šindel Vašek (vava10)9+ PP, 9 PP1850
1060.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
1061.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
1061.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
1063.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
1063.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
1065.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
1066.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
1067.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
1067.S Ondřej (spileec)7 RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5 flash1831
1069.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6+ RP1830
1070.Jahoda Martin (Jahys)VIIIc PP, VIIIa flash, VIIb OS, VII flash1828
1071.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
1072.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 6+ OS, 6- OS, 5 OS, 7 AF, 6 AF1824
1073.Zahradnik Pavel (Vivaista)8 PP, 8- PP, 6+ OS1822
1074.Krupička Ondřej (Krupas)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, V solo, VIIa AF, VIIIa AF, VIIa AF, VIIa AF1818
1075.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
1075.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
1077.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
1078.Melich Marián (majoo)8 PP, 7 flash, 7+ PP1809
1079.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
1080.Budinská Eva (chimenea)7b+ flash, 7c PP1803
1081.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
1082.Michal Michal (MichalMichal)6+/7- RP, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 6+ AF, 6+ AF1786
1083.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
1084.Posekaný Lukáš (Lukýno)7 flash, 6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 5 -, 5+ RC1781
1085.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP1780
1086.Hirš Bořivoj (hirsb)7+ PP, 7- PP, 6 OS, 6 flash1775
1087.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)7- OS, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 5+ PP1771
1088.Kubiena Roman (fredos)7a PP, 6c PP, 6a+ PP1768
1089.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
1089.Míšek Petr (Plech)7+ PP, 6+ OS, 6 OS, 5 OS1766
1091.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
1092.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
1093.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
1094.P Michal (michalp)8 PP, 7+/8- flash, 6+ flash1756
1095.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
1096.Černý Jan (Valdy)6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6+ PP1750
1097.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
1098.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
1099.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
1099.Zpěvák Jiří (jirizpevak)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS1738
1099.Holy (Holy21)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS1738
1102.Boroňová Daša (Žirafa)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1737
1103.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
1104.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
1105.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
1106.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1106.Mayer Martin (mmayer)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1106.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS1716
1109.Makar Tomáš (makys)VIIIb/VIIIc PP, VIIc RP, VIIb RP, VIIa RP, VIIa RP1715
1109.Künkel Sven (Sven)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ PP, 4 OS, 4+ AF, 6- AF, 7 AF, 6- AF1715
1111.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
1112.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
1112.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
1112.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1115.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1116.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1117.Smolka Jaroslav (Metálovej)9- PP, Xa PP1700
1118.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1119.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1120.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1121.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1121.Frič Jakub (cubafr)IXc RP, VIIIc RP, VIIa OS1692
1123.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1124.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1125.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1126.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1127.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1128.Tomášek Martin (mtomasek)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1665
1129.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1129.Vrátný Míra (miras)6+/7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1663
1129.Vaněčková Běla (Běla)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, III OS, 3- OS, 3 RP1663
1132.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1132.Bednár Filip (béďo)6- OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1657
1134.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1134.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1134.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1137.Polák Robert (r0bin)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 6 PP1647
1138.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1138.Bubeník Michal (Mič)7a OS, 7a OS1644
1140.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1141.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1141.Kužel Jirka (Zajda)7a OS, 7b RP1632
1141.Janecek Michal (miskis)9- OS, 8- RP1632
1144.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, VIIa RP, 3 OS, III OS1631
1145.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1145.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1145.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1145.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1145.Slezák Ondřej (Karbous)Xa RP, IXc RP1628
1150.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1151.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)7a+ OS, 7a flash1625
1152.Jakl René (Rendaj)6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+/7- AF1615
1153.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1153.Chalupník Tomáš (wentsa)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6- RC1613
1155.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1156.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1156.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1156.Veselský Ondřej (PacesOV)7b flash, 7a flash1606
1156.Janošec Šimon (simonjanosec)Xa PP, IXc PP1606
1160.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1161.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1161.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6 RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 solo, 4+ solo1603
1163.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1163.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1163.Jenc Martin (jencmart)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 6 RP1601
1166.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1166.Hejný Jakub (BubaH)8+/9- PP, 8+/9- PP1600
1168.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1169.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1169.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1169.Obst Petr (Ptí)8 OS, 8- OS1594
1172.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1173.Mikeska Erik (Eržik)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 4 OS, 5- RP, 4 RP, 3 RP1589
1174.Suchopár Martin (suchoš)8-/8 PP, 7+ RP, 6+ PP1585
1175.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1176.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1176.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1178.Havlín Ondřej (Ondraha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1574
1179.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1179.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1181.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1182.Kylar Ivo (Ivos)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 PP, 5- PP, 3 OS, 4 PP, 6+ AF, 6 AF1567
1183.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1183.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1183.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1186.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1186.Hora Jiří (jiri.hora)7- OS, 6 OS, 5- OS, 4+ OS1563
1186.sgt robert (robert sgt)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1189.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1189.Vrbata Tomáš (TomVrb)7 flash, 7- flash, 5+ flash, 5- flash1562
1189.Žítek Jakub "kub" (kub)9- PP, 8 PP1562
1192.Bílek Michal (Lebkoun.cz)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1560
1192.Audes Luboš (LubosAudes)7- RP, 6+ RP, 6- RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP1560
1194.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1195.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1196.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1196.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1196.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1199.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1200.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1200.Liner Lukáš (Coyot)8-/8 OS, 8 flash1550
1202.Jindřich Petr (Peca go)Xa RK, IXc PP1549
1203.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1204.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1205.KLIKAR Zdeněk (zajic.zajic)5a OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4a OS, 3+ OS1539
1206.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1206.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1208.Kotková Veronika (Vrie)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS1534
1209.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1210.Mach Tomáš (Manwellcz)6c+ OS, 7a+ PP1528
1211.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1212.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1212.Průcha Šimon (kimulin)8+ flash, 7+/8- OS1525
1214.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1214.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1216.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1217.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1217.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1217.Šťastný Petr (Šťása)7- OS, 6 OS, 6 OS, 4 solo1520
1220.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1220.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1220.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1223.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1223.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1223.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6 flash, 4+ flash, 6+ AF1513
1226.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1227.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1227.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1227.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1230.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1231.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1231.Chvojková Katka (antarctica)7a+ flash, 7a PP1503
1233.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1233.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1235.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1235.Walter Michael (MikeWithBike)7 OS, 7- RP, 6+/7- RP1500
1235.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP, 8 PP1500
1238.Lencová Simona (SimčaL)7 flash, 6+ OS, 6+ OS1497
1239.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1239.Posekaný Lukáš (Mója)8- OS, 7+/8- OS1494
1241.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1241.L I (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1243.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1244.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1244.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1244.Herodes Martin (herodes)8- OS, 8 PP1478
1247.Černý Jan (Cipis)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 4+ OS1476
1248.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1249.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1250.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1250.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1250. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1253.Suchý Ondra (ByONDRa)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6- flash1469
1254.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1254.Šporík Vlastimil (Sporda)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 AF1467
1256.Galen Josef (galen)6a OS, 6a OS, 5c OS, 6b -, 6a -1466
1257.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1258.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1258.Kašpar Jan (Jonáš_VHS)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5- OS1463
1260.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1261.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1261.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1263.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1264.Šťastná Baru (barus)VIIa OS, VII PP, V OS, VI PP, V PP, V PP, I PP1454
1265.Spousta Vojtěch (Vojtech87)VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa RP, IV OS1452
1266.Holub Petr (Petas10)5 OS, 5- OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3 OS1450
1267.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1268.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1268.Mahovsky Milan (Mahy)7+/8- OS, 7+/8- OS1444
1270.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1270.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1272.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1273.Azoramyšová Maruška (Azorka)7-/7 RP, 7-/7 PP, 7- RP1434
1274.Slavík Jan (Honza_S)V OS, VIIa RP, VI flash, IV OS, VI RP, VI RP1431
1275.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1276.Šimek Jan (honsimek)7- OS, 6+/7- flash, 6+ flash1428
1277.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1277.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1279.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1279.Krbcová Nika (Freenika)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1281.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1282.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1282.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1284.Lučanský Patrik (Jumper)9- PP, 7+ PP1412
1285.Ebr Albert (bertas8)7- OS, 7- RP, 6- OS, 6+ AF1409
1285.Vojta Jiří (JiriV)7 flash, 7- flash, 6 flash1409
1287.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1288.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1288.Wiedenová Lenka (Léňa)VIIb OS, VIIa OS, VIIb flash, VI flash1400
1290.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1290.Výborný Tony (phoenixcqcq)6b flash, 5c OS, 5c OS1397
1292.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1292.Bayer Honza (bayer.honza)8- OS, 7 OS1394
1294.Hejbal Jirka (j.i.r.k.a)VIIIa RP, VIIc RP, VIIb RP, VIIa RP1390
1295.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1296.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1296.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1298.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1299.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1300.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1300.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1302.buhak (coho)11-/11 OS1372
1303.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1304.Střelcová Lucie (Lucoušek)7 PP, 6- flash, 5 flash, 4 flash, 4 flash1368
1305.Mikel Honza (DorQuendi)5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 4 flash1367
1306.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1306.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1306.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1306.Grasserová Alena (Alča)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1310.Pleschinger Martin (Pléša)IXb PP, IXa RP1364
1311.Poliček Petr (qetr)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1363
1312.Bulko Martin (matonni)6- OS, 6+ RP, 6 RP, 5 RP, 4 RP, 4 RC, 3 RC, 4+ RC1362
1313.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1314. (Blem)8 PP, 8- PP1356
1315.Lacina Matyáš (Mateslacina)VIIIc RP, VIIb OS, VIIa OS, IXa AF1355
1316.Šimek Matěj (snilek)7- OS, 6 OS, 6+ RP1354
1317.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1318.Janda Petr (Jandee)7 OS, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP1352
1319.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1319.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1319.Soldán Martin (marsol)7- RP, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1351
1319.Nývltová Veronika (v.erca)6a OS, 5+ OS, 4c OS, 5 RP, 5c RC, 6 RC, 4 RC, 6 RC, 5 RC, 4 RC1351
1323.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1324.Hock Aleš (Makak)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS1347
1324.Capandova Michaela (miisa)7 flash, 6+ OS, 5 OS1347
1326.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1326.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1326.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1326.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1326.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1331.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1332.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1332.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1334.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1334.Solanský Pavel (Capybara)7 PP, 6 RP, 6 PP, 5 RP1340
1336.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1336.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1336.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1336.Radic Stepan (IngRadic)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1338
1336.Vojtko Vladimir (VladoV)7 RP, 7- RP, 6+ RP1338
1341.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1341.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1341.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS1335
1344.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1344.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, IV RP1334
1346. (Anča )VIIIc OS, IXa RP1332
1347.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1348.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1349.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1350.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1351.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1352.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1353.Dočekalová Barča (Hujirek)8 RP, 7+ flash1313
1354.Očko Jan (messedup)6+ flash, 6 flash, 6- flash, 5 flash1312
1355.S. Petr (Dědula)8- RP, 8- PP1310
1355.Novák Martin (handycraftsman)8- RP, 8- PP1310
1357.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1357.B L (LB)7 PP, 6 flash, 5 flash, 4+ flash1309
1359.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1360.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1361.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1362.Trojan Vojtěch (Trojey)9a PP1300
1363.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6 OS, 6+ flash1297
1363.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1365.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1365.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1365.Liškutin David (Liškut)VIIIc OS, VIIIb OS1294
1365.Hůla Pavel (Pard)7+ OS, 7 OS1294
1369.Tomsová Adéla (Atom)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 7- AF1292
1370.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1370.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1372.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1372.Zloch Martin (Cartyzlo)8- RP, 7 OS1282
1374.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1375.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1376.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1377.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1378.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1378.Hůrka Matouš (koyamaczech)7 OS, 5+ OS, 6- flash1272
1380.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1381.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1382.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1383.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1384.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1384.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1386.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1387.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1387.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1387.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6- OS, 6- OS, 5- OS, 4 OS1263
1390.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1391.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1392.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1392.Staněk Patrik (Paťo)7 flash, 6 flash, 6 flash1259
1394.Rabada Dušan (TáDušan)6c flash, 6b+ flash1256
1395.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1396.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1397.Marášek Jakub (majak8000)5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS1251
1398.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1398.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1398.Sadloňová Adriana (Adri)7- PP, 6a+ PP, 6+ PP1250
1401.Sponka Pan (sponka)5+ flash, 5 RP, 5 PP, 5- RP, 4 flash, 4 RP, 4 RP, 5+ AF, 6 AF, 7- AF1249
1402.Jandová Kateřina (Katie)7- flash, 6- OS, 6- OS1247
1403.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1404.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1404.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1404.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1404.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1404.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1404.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1404.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1404.Gazdarica Miloš (epiraten)7+ OS, 7- OS1244
1404.Hroch Tomas (hrocht)6b OS, 6b OS1244
1413.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1413.Mikšík Robert (bobymikes)6+ OS, 6 OS, 5+ OS1241
1413.Král Jakub (kralik2)7- OS, 5+ OS, 5 OS1241
1416.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1417.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1418.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1419.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1419.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1421.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1421.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1423.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1423.Kušková Klára (Clare)6+ OS, 6+ flash, 6 flash1228
1425.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1426.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1426.Louda Petr (loudin)6c+ OS, 6a flash1225
1428.Šusta Jiří (Chacapuraj)7- RP, 5 OS, 4 OS, 5 RP1222
1429.Pešková Lucie (Štůca)7 PP, 7- PP, 6- PP1218
1430.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1430.Stonišová Mariana (Mariana)8+ RP, 7- PP1216
1432.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1432.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1432.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1432.Hricák Petr (Hríca)8- RP, 7+ solo1214
1436.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1436.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1436.Skála Lukáš (zeros)Xa RP, VII flash1213
1439.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1439.Majdloch Stanislav (Mejdlo234)8- PP, 7+ PP1206
1441.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1442.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1442.Hosnedl Pavel (fellini)6b+ flash, 6c PP1203
1444.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1444.Kožíšková Nikol (nikikozich)5+ OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 6+ AF1202
1446.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1446.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1446.Jeliga Marek (Marin)11- PP1200
1446.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP1200
1450.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1451.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1451.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1451.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1451.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1451.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1451.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1451.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1458.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1458.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1458.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1461.ŠIMEK Pavel (PanPavel)6 OS, 6 flash, 5 flash, 3 flash, III flash, 6+/7- AF1190
1462.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1463.Kica Eda (Edynho)8-/8 PP, 7 PP1187
1464.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1465.Zembol Radim (Vendy)6 flash, 6- flash, 6- flash, 4 OS1181
1466.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1466.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1466.Michovský David (Ještěrka)VIIIb RP, VIIc RP, VIIb RP1180
1469.Breckl Jakub (jbreckl)6- OS, 6+ PP, 5+ RP, 4 OS1179
1470.Marek Lukáš (lukaz)6 OS, 6+ flash, 6 flash1178
1471.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1472.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1472. (SPIDERRICO)10- OS1172
1472.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1475.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1475.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1477.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1477.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1477.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1477.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1481.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1481.Orendáčová Kristína (OrKrist)8- RP, 7- flash1163
1483.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1483.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1485.Nehasil Lukáš (luky nehasil)7- flash, 6+ flash, 5 flash1159
1486.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1487.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1488.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1489.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1489.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1489.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1492.Švarcová Anežka (anešvar)8-/8 RP, 7- RP1149
1493.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1493.Havlík Marek (wana)7- flash, 4+ OS, 4 OS, 4+ PP1147
1495.Kubik Michal (Anor)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 5+ AF1145
1496.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1496.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1496. (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1496.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1496.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1496.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1496.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1496.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1496.Kejklíček Ondřej (oklicek)6b OS, 6a OS1144
1496.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS1144
1506.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1506.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1506.Zuzáková Jana (jajazu)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1506.Deák Jaromír (inlog)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1510.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, II solo1140
1511.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1512.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1512.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1514.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1515.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1515.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1515.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1518.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 6+ flash1128
1519.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1519.Mašková Eva (Evík)5 OS, 4 OS, 4 OS, 5- RP, 5- PP, VI -, V -, VI -, V -, 5- -1126
1521.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1521.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1521.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1521.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1521.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1521.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1521.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1528.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1528.Olšovská Michaela (Mejša)6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ AF1123
1530.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1530.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1530.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1530.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1530.Brzobohatý Dalibor (Brzoda)6a+ OS, 6b+ PP1122
1535.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1535.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1535.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1538.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1538.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1540.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1540.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1540.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1540.Charognard a tete blanche (Sup)VIIc OS, VI OS, VI OS1116
1540.S. Honza (Hobit)6 OS, 5+ OS, 5+ OS1116
1545.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1545.Ďurneková Terka (Sedmokráska)6c PP, 6b RP1114
1547.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1547.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1547.Bizík Marek (marq)7+ RP, 7 flash1113
1550.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1551.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1551.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1553.Khaibullin Rishat (Rishat)10 PP1106
1554.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1554.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1556.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1557.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1557._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1557.Klemsa (fakub)6 OS, 6+ flash, 5+ flash1103
1560.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1560.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1560.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1560.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1560.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1560.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1560.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1560.Spilka Martin (mat)10 PP1100
1560.Gajdos Jan (jang)6 OS, 6- OS, 6 PP1100
1560.Kováč Benjamin (Benjamin Kováč)5c OS, 6a RP, 5b RP1100
1560.Blažek Zdeněk (blaza)10 PP1100
1571.Němec Jan (Rusi)6- OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS, 2 solo1099
1572.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1573.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1573.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1573.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1573.Kulatá Veronika (Kulatav)6a+ OS, 6a OS1094
1573.Skála Filip (HollyWood)7+ OS, 6 OS, 4- RC1094
1578.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1578.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP1092
1578.Dvorník Petr (Dvorňas)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 7 AF1092
1581.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1581.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1581.Wiesner Lukas (Wizi)6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 7- RC1091
1581.Hurtová Zuzana (Bambi)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1585. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1586.Chovanová Maja (MajaLittleClimber)6+ RP, 5+ PP, 5a PP, 5a PP, 4a flash1088
1587.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1588.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)VIIIa RP, VII RP, VIIb RP, IV RC, VII RC1084
1589.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1589.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1589.Roth Vaclav (Rotax)6b OS, 6a+ RP1082
1592. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1593.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1594.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1594.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1594.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1594.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1594.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1594.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1600.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1600.Novy Peter (Pioter)5 OS, 5- OS, 5- OS, 3+ OS1073
1602.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1602.Novák Peter (PitriZ)6a+ OS, 6b PP1072
1604.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1604.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1606.Kuběnová Barbora (barboucha)VIIIb flash, VIIIb RP1063
1607.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 6 flash, 5 flash1062
1608.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1609.Liška Ondřej (Lisak)VII OS, VI OS, VIIb RP1054
1609.Stráník Štěpán (Š Stráník)8A+ solo1054
1609.Miler Kevin (Kevin)6 OS, 5 OS, 6 RP1054
1612.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1613.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1613.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1613.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1613.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1613.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1613.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1613.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1613.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1613.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1613.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1613.Řitička Ondra (boreal)10- PP1050
1613.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1613.Urbášek David (urbasekd)10- PP1050
1626.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1627.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1628.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1628.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1628.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1628.Karel Jaroslav (JaraK)VIIIa OS, VIIc OS1044
1628.Šplíchalová Růža (Růženka)VIIIa OS, VIIc OS1044
1628.Ježek Tom (Jezza)6a OS, 6a OS1044
1628.Zímová Kateřina (KaczkaZ)6b OS, 5c OS1044
1635.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1635.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1637.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1637.Piksa Michal (PiksaM)7- PP, 6 OS, V RP1032
1639.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1640.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1641.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1641.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1641.Češpivo Jan (beer)7 OS, 6+ flash1025
1644.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1645.Valosek Roman (cricket)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 3 OS, 5- RC1018
1646.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1647.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1647. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1647.Flidr Ales (p0waa)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1650.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1651.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1652.Korbelová Eva (CalamityEvita)5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1012
1653.Šimečková (Klára531)6b+ PP, 6a flash1009
1654.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1654.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1656.. . (Wondas)8a PP1006
1656.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1656.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1656.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1656.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1656.Fík Lukáš (Fik)9+/10- PP1006
1662.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1662.Švecová Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1664.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1664.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1664.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1664.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1664.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1664.Eichmeierová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1664.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1664.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1664.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1664.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1664.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1664.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1664.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1664.Abt Lukáš (asu)9+/10- PP1000
1664.Lautner Jiri (jiri lautner)9+/10- PP1000
1664.Šilhán Standa (Steny)8a PP1000
1664.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP1000
1664.Adamovský Adam (Adam.A)9+/10- PP1000
1664.Kopecký Jonáš (Jonda)9+/10- PP1000
1664.Mikuš Rosťa (Rosťa)9+/10- PP1000
1664.Genda Milan (Gendis)9+/10- PP1000
1664.Šebek (Šéba)9+/10- PP1000
1664.Šindel Petr (PEN)8a PP1000
1687.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1688.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1688.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1688.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1688.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1688.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1688.Štěpánek Jára (jari kuri)VIIIa OS, VII OS994
1694.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1694.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1696.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1696.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1698.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1698.Šinclová Monika (Nyny)6- OS, 5 OS, 5- OS991
1698.Martinková Jana (Janka_m)6 OS, 5- OS, 4+ OS991
1701.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1702.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1703.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1704.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1705.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1705.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1707.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1707.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1707.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1707.Barič Dominik (db_baric)7 flash, 6 OS975
1707.Maňák David (ManakD)5+ flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS975
1712.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1712.Houdini Chief (chiefhoudini)5 OS, 5+ flash, 4 OS, 3 OS974
1714.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1714.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1716. (karelwimmer)7b+ OS972
1716.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1716.Váchová Daniela (Dáda)9- OS972
1719.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1719.Havlíček Jakub (havlj)7 RP, 7- RP970
1719.vavřík jan (jankoUP)7 RP, 7- RP970
1722.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1723.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1723.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1723.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1723.Szentesi Martin (sentik)5+ OS, 5 OS, 5- OS966
1723.Brůna Aleš (Aldaa)VI OS, VI OS, VI OS966
1728.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1729.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1730.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1730.b tomas (01021981)9+ RP960
1730.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1730.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1730.Sekaninová Tereza (Sekate)6b+ PP, 6a RP960
1730.Štefánek Rosťa (RostaS)Xc RP960
1736.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1736.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1738.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1738.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1738.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1738.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1738.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1738.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1744.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1745.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1745.Pilka Tomáš (Pilkyn)9 flash953
1745.Výšek Honza (Malej bejk)5.12d flash953
1748.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1748.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1748.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1748.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1748.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1748.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1748.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1748.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1748.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1748.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1748.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1748.Bradáč Jirka (nitro)9+ PP950
1748.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1748.Vašíček Martin (Martas)9+ PP950
1748.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1748.Jedličková Kateřina (Katty Zachrdlová)9+ PP950
1748.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9+ PP950
1748.Čížek Matěj (Cizkoa)9+ PP950
1748.Vopat Jan (Honzík)Xc PP950
1748.Kozohorský Tomáš (Šugi)9+ PP950
1768.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1768.Jedličková Šárka (Šáruš)5+ OS, 5+ OS, 5 flash, 6 RC947
1770.Jastřembská Monika (monika.jastrem@gmail.com)5b RP, 5b RP, 5a RP, 4+ flash, 5c RC, 5c RC, 5c RC, 5c RC, 3 RC, 5c RC945
1771.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1771.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1771.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1771.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1775.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1775.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1777.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1778.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1779.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1780.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1780.john martin (johnny)9/9+ RP935
1780.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1783.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1783.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1783.Eisler David (ajgl)VIIc OS, VIIIa RP932
1786.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1786.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1788.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1789.Košťál Tomáš (Kosta)9/9+ solo929
1790.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1791.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1792.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1793.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1793.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1793.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1793.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1793.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1793.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1793.Polišenský Lubomír (Luba_P)9/9+ PP925
1793.Řezníček Martin (Řízek)9/9+ PP925
1793.Havrlant Filip (FilipH)7c/7c+ PP925
1793.Sedláček Jiří (jsedl)9/9+ PP925
1803.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1804.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1805.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1805.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1805.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1805.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1805.Jerman Honza (Thingol)7 PP, 6 OS922
1805.Španihel Jakub (Špáňa)7b OS922
1811.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)7+ RP, 6+ RP920
1812.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1812.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1814.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1815.Kábrt Lukáš (LKabrt)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF917
1816.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1816.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1816.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS, 5a OS, 4a OS916
1819.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1820.Drahonský Jakub (Smolda)V OS, V OS, IV OS, III OS, VII RC, IV RC, V RC, VII RC913
1821.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1821.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1821.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1821.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1821.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1821.P Tomas (TomP)9 RP910
1827.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1828.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1829.Mílek Michal (misak)9 PP906
1829.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1829.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1829.Woki Woki (Woki)9 PP906
1829.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1829.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1829.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1829.Jurča Lukáš (Lukaj)7c PP906
1837.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1838.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1838.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1838.Žák martin (martin žák)9- flash903
1838.Pražák Zbyňa (Gragen)9- flash903
1838.Stadtherr Jan (Čichač)9- flash903
1838.Míšek Jakub (Farqal)5- OS, 5- OS, 3+ OS, 3 OS903
1844.Petula Libor (Libi)9 PP900
1844.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1844.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1844.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1844.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1844.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1844.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1844.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1844.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1844.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1844.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1844.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1844.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1844.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1844.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1844.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1844.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1844.gendová alexandra (saša)7c PP900
1844.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1844.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1844. (EvaK)9 PP900
1844.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1844.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1844.Novacek Honza (coko)7c PP900
1844.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1844.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)7c PP900
1844.Kala Matěj (Majek)9 PP900
1844.Maršík Aleš (AlešMmm)Xb PP900
1844.Daehne Tomáš (tdaehne)6b PP, 6a PP900
1844.Jungling Martin (Džangli)Xb PP900
1844.Skoupý Jakub (Kuba Skoupý)9 PP900
1844.Šlachta Adam (mAdam)9 PP900
1876.Mariaková Diana (dianka)V OS, IV OS, V flash, V RP, I solo, I solo, I solo, VIIb RC, IV RC, IV RC899
1877.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1878.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1878.Richtr Pavel (satori)6+ PP, V OS, V OS, 7+/8- AF895
1878.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1881.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1881.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1881.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1881.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1881.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1881.Pokorná Evelina (pokorna.evelina)VIIc OS, VIIb OS894
1881.Benny Martin (m_benny)6+ OS, 6 OS894
1888.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1888.Dytrych Vojtěch (Čuník)VIIc RP, VIIb RP, IV OS892
1888.Nehasil Michal (tenis)VI OS, VII RP, VIIa RP, VIIa -892
1888.Skalická Viola (Viola Skalická)VIIa OS, VII RP, VI RP892
1892.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1893.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1893.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1893.Málek Jan (Kostrman)VI OS, V OS, 3 OS, II OS888
1896.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1897.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1898.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1898.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 RP, 6- OS882
1900.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1900.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1902.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1903.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1904.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ PP, 5c OS878
1905.Králíček Pavel (pavelkralicek)4c OS, 4 OS, 5a RP, 4a OS, 5b RC876
1906.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1906.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1906.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1906.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1906.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1906.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1906.Štambachr Jakub (stambik)9-/9 PP875
1906.Nepustilová Klára (Klárouš)7 flash, 5 OS875
1914.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1914.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1914.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1914.Kendík Jan (Kendajz)IXc OS872
1914.B Honza (oual)7a+ OS872
1919.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1920.Kašpar Pavel (xpalko)4+ OS, 4+ OS, 4- OS, 3 OS868
1921.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1921.Mareš Daniel (derni)6+ flash, 5 OS, 2 OS867
1923.Havlín Josef (pepehavlin)5+ OS, 5- OS, 4 OS866
1923.Vajrychová Blanka (Bláňa)VI OS, V OS, V OS866
1923.Obelus Legionář (mr.several)5a OS, 5 OS, 4b OS866
1926.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1926.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1926.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1926.Málek Ondra (psyke)9- RP864
1930. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1930.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1930.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1930.Wojdyga Pawel (siwy)Xa RP860
1930.Procházková Adéla (adel12)6 PP, 6 PP, 6- RP860
1930.Bauše Rudolf Otto (Ondra)Xa RP860
1930.Neděla Jan (jenik26)7 PP, 6+ RP860
1930.Vaňkát Adam (Vankadam)9- RP860
1938.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1938.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1938.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1938.nosál noso (nos)9- PP856