www.CzechClimbing.com

 CZECH CLIMBING  SHOP  FORUMS  ADVERTISING  POLLS  LINKS  GUIDES  MAPS  PHOTOS  VIDEO 

 name

 psw 

 Registration   |   Look at the tips and advices on the HowTravelCheap.com!
Find a route

Search

Books
Hory byly jejich osudem
Vychází autorizovaná biografie: Adam Ondra - Lezec tělem i duší
Nový průvodce Jižní Moravy

Competitions
Ruzyňská liga pro děti (16.11)
2. bouldr kolotoč (22.11)
Pivní boulderové závody (23.11)

Ranking
Cesty:
37.Nosek 10166
38.Gospoš 10153
39.Zaoral 10112
Bouldry:
37.Kohout 8950
38.Balabán 8903
39.Ptáčková 8875
Hory:
5.Nikita 6543
6.Coubal 6543
7.Hlaváč 6070

Results
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)
SP v boulderingu Moskva (13.04)

Diary
4757 lezců
786140 cest
Nové přelezy:
Crónica 8b
Stillman 9
Chosé Nepř 7C
Nebe 9+/10-
Zlatý Koul 9+
Kosmodrom 8A
TV Show 8A
Hořký Měsí 9+
Fénixovy S 8A+
Crazy Unde 8A/8A+

Indoors
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Shops
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Contact
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ranking

Classification table
Routes Boulders Mountains
 Count ten routes
Style:
Sex:
Year:
OrderClimberRoutesPointsRS
1.Zaoral Filip (zaoralf)7b OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ RK, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash7407
2.Skopec Václav (VS)9+ AF, 7b OS, 8+ OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 7 OS7070
3.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS, 6+ OS6891
4.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a OS, 8-/8 OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6645
5.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 6c OS, 7+/8- RP, 7- OS6543
5.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 8/8+ RP, 6c OS, 7+/8- RP, 7- OS6543
7.Hlaváč Michal (stromolezec)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5 OS6070
8.Černý Tomáš (tomtom)8- flash, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4751
9.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 5 OS4570
10.Šofránko Peter (kepko)9+/10- OS, 7c+ flash, 8 OS, 7b PP, 8 flash4500
11.Švihálek Jiří (svihalek)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 5c+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS4148
12.Domanský Jiří (dom)8-/8 OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, IV OS3582
13.Novák Honzál (hans1996)7a+ OS, 7a OS, 6b+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 4 RP, 3+ flash3454
14.Bernard Michal (berny)8 AF, 7 OS, 7+ RP, 7+ RK, 6+ OS, 6+ RP3207
15.Mareček Jan (JendaZBrna)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS3182
16.Klimešová Alena (AK)7+/8- OS, 8-/8 AF, 7- OS, 7- OS, 5 OS2857
17.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+/10- PP, 9+ PP, 8 flash2703
18.Kala Matěj (Majek)6c+ OS, 7a AF, 6c flash, 6a+ OS2691
19.Háček Jan (hacekj)6 OS, 6 OS, 6+ AF, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ AF, 4- OS, 4 flash, 3 flash2662
20.Zach Michael (misakcz)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS2660
21.Punčochář Michal (MichalPuncochar)6 OS, 5+ OS, 6+ AF, 6+ AF, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2594
22.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3+ OS, 6a RC2592
23.Nehasil Michal (tenis)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7- OS2588
24.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)6b OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS, 7b RC2485
25.Lavička Karel (Karel Lavička)6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b AF2452
26.Malásek Petí (peti18)5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 4+ OS, 5 RP, 3 OS2419
27.jansa petr (jansen)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6+ AF, 5 OS2401
28.Kočvara Petr ("Pítr")7+ OS, 6b+ AF, 6a OS, 6b RP2248
29.Chomová Mária (Majušidlo)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 2 OS2199
30.Nešvera Jakub (Kuba86)6c OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2188
31.Nešťák Matěj (Maaty)7- OS, 6a+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2185
32.Šramota Míla (Melman)6a+ OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS1966
33.Horský Vojtěch (horskyv)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4b OS, 4- OS, 3+ OS1914
34.Trkal Fanda (kaaak)8- AF, 7-/7 AF, 5+ OS, 5- OS, 3 OS, 7+ -1909
35.Píchal Miroslav (Hvězdář)8 OS, 7-/7 OS, 6+ OS1891
36.Janecek Michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
37.Daněk Radek (R.Daněk)5c OS, 6 OS, 5b OS, 5a OS, 6- AF1782
38.Křivánek Michal (Mikek)6b+ OS, 6b OS, 6+ OS1766
38.Valenta Lukáš (Atmelavza)5+ OS, 6+ AF, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS1766
40.Štalmach Jan (jan2)8 RP, 6a+ OS, 6+ OS1758
41.Novotný Pavel (Bobr6)8- AF, 7-/7 OS, 5+ OS, 3 OS1740
42.rorschach (rorschach)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 RP1723
43.Neuwirth Petr (Inža)6a+ OS, 7+ AF, 7+ AF1660
44.Hodeček Mirek (drtiMIR)7 RP, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 RP1644
45.D Lenka (Tuleňule)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS1638
45.Ženíšek David (Zendad)6b OS, 6a OS, 5+ OS, III OS1638
47.Sk Roman (romisak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
47.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
49.Tichý Aleš (Sumec)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS1485
50.Majtán Juraj (JuM)7a OS, 6b OS1444
51.Najman Karel (najmankm)6 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1410
52.bures vojta (atjoV)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
52.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 5c OS, 5b OS1366
54.Májsky Michal (Majcolo)6b OS, 6 OS, 5- OS1341
55.Vesely Jozef (jove)7- AF, 6a+ AF, 6a+ AF1332
56.Ondra Adam (dipsy)8c OS1322
57.Mazanec Daniel (n0x)6a+ OS, 5c OS, 5a OS1316
58.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
59.Ruso Filip (FreezBoy)6b+ OS, 6b OS1294
60.Urubčík Roman (Urukus)6b OS, 5+ OS, 5 OS1291
61.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
62.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ OS, 5 OS1266
63.Harašta Tomáš (HARY)7 OS, 7 OS1244
64.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
65.Polák Marek (marena)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
66.Kruliš Jiří (Krulda)6+ OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS1168
67.Krulišová Lenka (Leninn)6 OS, 6- OS, 6- OS, 7 -1166
67.Ondruška Jan (arny)6a+ OS, 5b OS, 4 OS1166
69.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
70.homolka david (davidek)6b OS, 6a OS1144
71.Ryba Tomas (t.ryba)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
72.Procházková Barča (barcza)9- AF, 6 AF1138
73.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6a RP, 6- OS, 5+ OS1129
74.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
75.Němý Miloš (milo)8b PP1100
76.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
77.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
78.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
79.Habeš Dominik (petzlplast)7- OS, 6+ OS1044
79.Cibulka Pavel (Ciba)7- OS, 6+ OS1044
79.mateju jakub (kubajs)7- OS, 6+ OS1044
79.Lazar Petr (Petricek)7- OS, 6+ OS1044
83.Vacek Ondra (vaca34)5a OS, 5- OS, 4+ OS, II OS1033
84.Švec Martin (Martin.S)9+/10- AF994
84.S. Petr (Dědula)6+/7- OS, 6+ OS994
86.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
86.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
86.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
86.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- OS972
90.Salda Jakub (Jakub.S)7 AF, 6+ OS966
91.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9 flash953
92.Burian Michal (MichalB)6a OS, 5c OS944
93.Vopat Jan (Honzík)7b OS922
94.Souček Jakub (Kubys88)6a+ OS, 5+ OS919
95.Fiala Adam (fialka)9 RP910
96.Svobodová Tereza (terasv)7c PP906
96.Černý Lukáš (Lukš)7c PP906
98.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
99.k. jakub (1785)9 AF894
99.Růžičková Petra (P.)9 AF894
99.Koza Olda (ziege)6+ OS, 6 OS894
99.Mašek Jan (JanMasek)7-/7 OS, 5- OS894
103.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
104.Novy Peter (Pioter)6+ OS, 6+ flash875
105.Zed Milano (Miláno Z)7a+ OS872
105.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
105.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
105.Kohout Honza (relic)7a+ OS872
105.Kulheim David (davu)7a+ OS872
105.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+ OS872
111.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
111.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
113.Pavlu Petr (speed)7b flash853
114.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
114.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
114.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)5c OS, 5c OS844
117.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
117.Šefl juráš (juras)7a OS822
117.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
117.Heger Krystof (Gaga)7a OS822
117.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
117.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
123.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
124.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
125.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
126.horáček vondřej (vondřej)7b PP800
127.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
128.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
128.nespoutaný django (django)7b AF794
128.Šimek Martin (orbit)8+/9- AF794
128.Bayer Honza (bayer.honza)5c OS, 5b OS794
132.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
132.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
132.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
132.Kubíček Jan (honza k.)8- OS772
132.gospoš martin (gospa)8- OS772
132.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
132.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
132.Čepička Martin (cepec)8- OS772
132.Abt Lukáš (asu)8- OS772
141.Kolek Martin (Kolčo)5 OS, 5- OS, 3 OS771
142.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
142.novacek michal (miseva)6 OS, 5+ OS769
142.Kocis Fero (Fero)5.9 OS, 5.7 OS769
142.Beger Michal (miklez)6 OS, 5+ OS769
146.Skapa Jan (ska109)5 OS, 5- OS, III OS766
147.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
148.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
149.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
150.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
151.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
151.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
151.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
151.Griger David (Komíňák)5.11d AF744
151.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
151.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
151.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
151.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
151.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
151.Vrána Miloslav (havran)6 OS, 5 OS744
161.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
161.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
161.Obst Petr (Ptí)6c OS722
161.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
161.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
161.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
161.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
161.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
161.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
161.Slavík Martin (Marczany)6c OS722
161.Kopecká Markéta (Maky)6c OS722
172.Winter Lukáš (gomez)6- OS, 5+ OS719
173.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
173.Šajgal Štefan (Stewo)8 RP714
175.Čiviš michal (cbl)7a RP710
175.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
177.Stehlík Marek (Listy)6c+ flash703
178.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
179.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
180.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
180.Janata Marek (marek.j)8 AF694
180.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
180.Hladík David (david94)8 AF694
180.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
180.Jirásková Markéta (Markéta)8 AF694
180.Pokorný Petr (foton)8 AF694
180.Kobrle Ondra (Ohne M)8 AF694
180.Straka Jan (Stračena)8 AF694
189.Kopačková Lucie (lusile)5+ OS, 6+ AF691
190.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
190.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
190.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
190.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
190.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
190.Holub Marek (Maara)7+ OS672
190.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
190.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ OS672
190.M Ondra (Bat)6b+ OS672
190.Nováček Jan (Cokin)7+ OS672
190.Michalička Tomáš (tmichalicka)7+ OS672
190.Šebestíková Anča (garbina)6b+ OS672
190.Mohyla Radim (Radas04)6b+ OS672
203.Čížek Pavel (pavelll)6b OS, 2 solo, 2 solo670
204.Sika Jirka (jirkas)8-/8 AF669
204.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
204.Vítová Kateřina (Kaccii)5+ OS, 5 OS669
204.Zálešák Jakub (Tellchar)6- OS, 5- OS669
204.Novotný Matěj (snilard)5+ OS, 5 OS669
204.Kubeček Jeňa (tatka)5+ OS, 5 OS, 6- -, 5 -669
210.Feigl Stanislav (cb784953)6C+ solo654
211.Mikolášek Jiří (7george7@seznam.cz)4+ OS, 4b OS, 3+ OS651
212.Švecová Marcela (veverka)7/7+ OS647
213.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
213.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
213.Elster Petr (Peťř)8- AF644
213.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
213.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
213.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
213.Hroch Tomas (hrocht)5a OS, 5a OS644
213.Šťastný Jiří (Happy)6 OS, 4b OS, IV -644
213.Cottage George (tasmansky.cert)8- AF644
213.Křivánek Ondra (Bivoj)5.11c AF644
223.Skačányi Tomáš (agil)6+ OS, 3 OS624
224.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
224.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
224.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
224.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
224.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
224.john martin (johnny)7 OS622
224.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
224.Richter Tom (Schreiner)6b OS622
224.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
224.Šálek Jan (čaj)7 OS622
224.Liškutin David (Liškut)7 OS622
224.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
224.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
224.Macek Ondřej (om)6b OS622
224.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
224.motl dalibor (moták)6b OS622
224.Šauer Max (max)7 OS622
224.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
224.Chudoba David (hammen)6b OS622
224.Kuba Ondra (ondras)6b OS622
224.Kulajta Martin (Artie)7 OS622
224.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
224.Pail Leoš (enzo)6b OS622
224.Kral Mirek (laurot)6b OS622
224.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
224.Valoušek Honza (rejtmon)6b OS622
224.Šimandl Jiří (Šimi)6b OS622
224.Paděra Martin (Paďas)7 OS622
224.Wondráček Ivo (Ádr)6b OS622
224.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7 OS622
224.Bílý Michael (Doom312)6b OS622
224.Brich Milan (mibr)6b OS622
224.Sosnová Petra (sosa)5.10c OS622
224.Hronek Karel (Karlito)6b OS622
224.Jurča Lukáš (Lukaj)6b OS622
224.Smolka Marek (MáraS)7 OS622
224.Mynarčík Petr (hrobař)6b OS622
224.Svoboda Daniel (DaněkS)7 OS622
262.Spálenka Miloš (Smáža)6- OS, 6 RK621
263.Lahoda Marek (Keramadohal)5 OS, 5- OS619
264.Zámečník Pavel (Pájos)4 OS, 4b OS, 4+ RP604
265.Hron Adam (hadam)6c AF594
265.mareš mates (mates m.)6c AF594
265.Podmela Karel (Kara)6c AF594
265.Polanský Štěpán (KrTTeK)5a OS, 4c OS594
269.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
269.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
269.Mašek Petr (máša)7- OS572
269.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
269.H. Marek (trenér)7- OS572
269.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
269.Křováček Martin (Křovák)7- OS572
269.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
269.Čech Peter (peco)6a+ OS572
269.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
269.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
269.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
269.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
269.Charognard a tete blanche (Sup)7- OS572
269.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
269.K S (Merlin)7- OS572
269.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
269.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
269.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
269.A P (Andy)6a+ OS572
269.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
269.Exner Radek (exak)6a+ OS572
269.Loučím Jarda (jardal)7- OS572
269.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
269.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
269.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
269.Pražák Zbyňa (Gragen)6a+ OS572
269.ZORORO ZORORO (zorooo)6a+ OS572
269.Krejčí Václav (Kok)6a+ OS572
269.Stehlík Petr (petan)6a+ OS572
269.henych ondra (andy90)7- OS572
269.Hartmann Pavel (spidersteam)6a+ OS572
269.Berger Martin (macekt)6a+ OS572
269.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6a+ OS, 6b RC572
269.Bartoš Michal (Bárty92)7- OS572
269.Kubeček Václav (1603)7- OS572
269.Mika Pavel (butcher)6a+ OS572
306.Drobek Jan (drobo)5- OS, 4+ OS569
307.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
308.Bulko Martin (matonni)4+ flash, 4- OS, 4- OS547
309.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
309.Hořák Matěj (Matty Hořák)7+ AF544
309.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
309.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
309.Scharf David (Lesec)6b+ AF544
309.Chládková Karolína (Kája Chládková)5 OS, 4 OS544
309.Podškubka Radek (podskubkar)7+ AF544
316.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
316.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
316.Holub Petr (hop)6a OS522
316.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
316.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
316.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
316.Vít Honza (Honzís)6a OS522
316.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
316.Strnad Michal (raster)6a OS522
316.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
316.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
316.Vávra (Ramir)6a OS522
316.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
316.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
316.Ordelt Jaroslav (feferon)6a OS522
316.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
316.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
316.Pražák David (dejvi)6a OS522
316.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS522
316.Maňourová Anna (annis)6a OS522
316.Maly Jiri (8b)5.10a OS522
316.Hirš Bořivoj (hirsb)6a OS522
316.Da climber Tom (glin)6a OS522
316.Fejta Vojtěch (Fejtic)6a OS522
340.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
340.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
342.K Jakub (jakubklos)5b OS, II OS514
343.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
343.Holec Standa (Standa)6b RP510
345.Černý Aleš (xaos75)7 PP506
345.Hampl Honza (honza7260)7 PP506
347.Holeček Michal (mikina)7- flash503
348.křížek petr (crosby)7 PP500
349.Kasa Jan (kasa)6b AF494
349.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
349.X. Tomáš (filosof)6b AF494
349.Hodoušek Matěj (pomalík)6b AF494
349.Podušková Barča (Baru96)7 AF494
349.Šimek Pavel (Pavsi)4+ OS, 4 OS494
355.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
356.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
357.S. Petr (pesm)5c+ OS472
357.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
357.gerčák michal (gero)6+ OS472
357.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
357.Černička Martin (dedo)6+ OS472
357.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
357.Rak Kuba (krab)6+ OS472
357.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
357.Farský Aleš (farda)6+ OS472
357.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
357. (brecka6)5c+ OS472
357.jester v (v.jester)6+ OS472
357.Švec Michal (Michal)6+ OS472
357.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
357.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
357.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
357.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
357.mdz mdz (mdzmuran)6+ OS472
357.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
357.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
357.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
357.Surda (Paluch)6+ OS472
357.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
357.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
357.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
357.Pintar David (badboy)6+ OS472
357.Er David (David Eret)6+ OS472
357.Hyr Filip (Filips)6+ OS472
357.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
357.belas jan (belina)6+ OS472
357.H A (A-d-a-m)6+ OS472
357.Týčr Břeťa (Bublina)6+ OS472
357.Smejkal Petr (vrabcak01)6+ OS472
357.Krútek Petr (Krocan)6+ OS472
357.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS472
357.Rojko Andrej (stepnyvlk)6+ OS472
357.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS472
357.Nebeský Jan (Nebe)6+ OS472
357.Vejvoda Ludvík (Budík01)6+ OS472
357.Čeřovský Jan (HONZA75)5c+ OS472
357.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
357.Melich Marián (majoo)6+ OS472
357.Čáň Vašek (Vasek)5c+ OS472
357.Nepustilová Klára (Klárouš)6+ OS472
357.B. Kuba (KubaB)6+ OS472
357.Černý Adam (blacks)6+ OS472
357.Sklenář Filip (fiskl)6+ OS472
357.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS472
357.Groš Ján (Grošák)6+ OS472
357.Laňková Sabina (Sabinalanka)6+ OS472
407.Černý Jan (Cipis)7-/7 AF469
408.Ch. Juro (François)7- RP460
408.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
408.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
408.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
408.Dörr Dominik (dorrdo)6a+ RP460
408.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
408.Kratěna Pavel (Scare)6a+ RP460
415.Ludvik O (ludes)6b RK449
415. Tatuš (Tatuss)6b RK449
415.M. Wolfová Jitka (Jí)7 RK449
418.Horský Baron (M@ra)3 OS, 1 OS, 1 OS, 2 RP446
419.S R (Rschneider)6a+ AF444
419.rigelsky martin (rigi)7- AF444
419.Kosina Jiri (jikos)7- AF444
419.Homolka Pavel (Ufňa)7- AF444
423.Janata Petr (petr.vht)4 OS, 5 RP432
424.C Jirka (jiricz)6 OS422
424.Jandík Petr (skritek)5c OS422
424.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
424.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
424.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
424.H. Roman (ropman)6 OS422
424.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
424.Bárta Jiří (Jiřík PH)5c OS422
424.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
424.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
424.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
424.Novotný Petr (petasn)6 OS422
424.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
424.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
424.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
424.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
424.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
424.orac maros (maclimber)6 OS422
424.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
424.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
424.Berry Loukast (loukast)6 OS422
424.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
424.lajos lajos (lajos)6 OS422
424.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
424.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
424.Janek Ondrej (janes)6 OS422
424.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
424.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
424.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
424.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
424.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
424.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
424.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
424.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
424.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
424.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
424.Herodes Martin (herodes)6 OS422
424.Sedlacek Jozef (juzek)6 OS422
424.Procházková Tereza (Rezi)5c OS422
424.Čapek Filip (Filip)6 OS422
424.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
424.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
424.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
424.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
424.Polák Robert (r0bin)5c OS422
424.Drátek Marek (Drat3k)6 OS422
424.Plaček Ladislav (placa)5c OS422
424.Skřivan Filip (observer)5c OS422
424.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
424.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
424.Nosáľ Jozef (germ)5c OS422
424.Čuma Honza (Mek)5c OS422
424.Kubalová Jana (JanKub)6 OS422
424.Šanca Marek (maaara)6 OS422
424.Suchopár Martin (suchoš)5c OS422
424.Došla Jan (Došlík)6 OS422
424.Šp. Jirka (Špicál)5.9 OS422
424.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
424.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS422
424.Šmat Daniel (dansmat)6 OS422
424.Jungwirth Matěj (MaJung)5c OS422
424.Dittrych Miroslav (miroslavd)5c OS422
424.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)5C OS422
424.B Honza (oual)6 OS422
424.T J (jt)5c OS422
424.Krejčí Filip (Filip_k)5c OS422
424.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6 OS422
424.M O (mothy)6 OS422
424.Fliegl Ondřej (fondra)5c OS422
424.Marek Jakub (Fly)6 OS422
424.čáp Lukáš (čápik)6 OS422
495.Steklý Aleš (Alíša)6a RP410
495.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
495.Očko Jan (messedup)6a RP410
498.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
499.Rybář Martin (rrr)6+ flash403
500.Ježek Tom (Jezza)7- RK399
501.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
501.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
503.Soldán Martin (marsol)IV OS, 3+ OS379
504.Trojan Petr (pierre)4 OS, 3 OS374
505.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
505.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
505.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
505.L Jano (flying)5b OS372
505.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
505.Malá Níla (Neluše)5b OS372
505.zemap dia (diazemap)5b OS372
505.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
505.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
505.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
505.Heinitz Bernard (Berny91)5b OS372
505.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
505.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
505.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
505.Flögel Tadeáš (Tade)5.8 OS372
505.Pazdera Milan (bába s nůší)6- OS372
505.Svítek Vladimír (siska)6- OS372
505.Rotrekl Josef (galen)6- OS372
505.Eflerová Nela (NelkaEf)6- OS372
505.Kadrnoška Matouš (_mata)5b OS372
505.Kotrč Matěj (peacman)6- OS372
505.Skalicky Jakub (JS2000)5b OS372
527.Kolářský Petr (PetrK)IV OS, 2 OS364
528.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
528.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
530.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
531.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
531.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
531.Leblochová Macek (kitie)5c flash353
531.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
535.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6+ PP350
536.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
536.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
536.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
536.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
536.Čejka Vojtěch (Vojteh)5+ OS347
536.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
536.P V (hidden)5+ OS347
536.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
536.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
536.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
536.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
536.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
536.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
536.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS347
536.Švihálek Ondřej (ondrejek)5.7 OS347
536.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS347
536.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
536.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
536.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
536.Filip Ondřej (Ryzek)5+ OS347
536.Holas Ondra (Holasek)5+ OS347
536.Michna Jan (Michňák)5+ OS347
536.Lebeda Kryštof (abvdah)5+ OS347
536.Klimánek Tomáš (Klíma)5+ OS347
536.Petrůj Jaroslav (Kopei)5+ OS347
536.Leskovjan Martin (Lesko)5+ OS347
536.Kolomazník Vít (Rezo)5+ OS347
536.Roupec Jakub (kube951)5+ OS347
536.Janda Petr (Jandee)5+ OS347
536.F Radim (Kwikwi)5+ OS347
536.Kovařík Radim (radimkov)5+ OS347
536.Škrobák Jakub (jakubs)5+ OS347
536.Marcinek Daniel (marcajs)5+ OS347
569.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
569.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
569.Zlámalík Radek (Jezkec)6+ AF344
569.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
573.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
573.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
575.Smatana Martin (vircor)5 OS322
575.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
575.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
575.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
575.Havel David (dhavel)5a OS322
575.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
575.... Peta (prr)5a OS322
575.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
575.Sokol Filip (sóča)5 OS322
575.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
575.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
575.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
575.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
575.Bednár Filip (béďo)5 OS322
575.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
575.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
575.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
575.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
575.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
575.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
575.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
575.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
575.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
575.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
575.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
575.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
575.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
575.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
575.Reich Lukáš (Looky)5 OS322
575.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
575.Nývltová Veronika (v.erca)5a OS322
575.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
575.Daněk Petr (arsike)5 OS322
575.kraťas petr (krta)5a OS322
575.T Vojta (mag)5 OS322
575.Boček (bocin)5 OS322
575.Novák Martin (handycraftsman)5 OS322
575.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)5 OS322
575.Vais Honza (Vaisik)5 OS322
575.Donát Martin (Dony)5 OS322
575.Štikarovský Jakub (Štika)5 OS322
575.Štefan Honza (stefic)5 OS322
575.Grünwald Lukáš (LukasG)5 OS322
575.Posekaný Lukáš (Mója)5a OS322
575.Vyhlídal Martin (Marťas26)5 OS322
620.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
620.Průžek Milan (Hojší)3+ OS, 3+ OS314
620.Štěpánek Michal (BuckTheBug)3+ OS, 3+ OS314
623.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
624.Noname Radek (radek)5c RP310
624.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
624.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
624.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
624.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
624.nazdar paja (pajanazdar)6 RP310
624.Vondruška Marek (marekk21)5c RP310
631.Procházka Jan (easy)5C solo304
631.kimi (kimi)5C solo304
631.Ladin Ladis (aladin)5C solo304
631.Šmíd Radim (Raadim)5C solo304
631.Hulín Radek (hulinrad)3 OS, 3 OS304
636.L J (georgeino)5- OS297
636.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
636.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
636.R. Venda (:-))5- OS297
636.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
636.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
636.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
636.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
636.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
636.Snopko David (Kojak)5- OS297
636.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
636.Plhák Marek (marda)5- OS297
636.(šamony)5- OS297
636.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
636.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
636.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5- OS297
636.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
636.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
636.Barák Petr (barak.petr)5- OS297
636.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.5 OS297
636.Češpivo Jan (beer)5- OS297
636.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5- OS297
636.Martikán Jiří (krtka chovatel)5- OS297
636.Barak Michal (ripp)5- OS297
660.Petula Libor (Libi)6 AF294
660.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
660.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
660.Kapitán Zdenek (Zalud)6 AF294
660.M P (Uzlar)6 AF294
660.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
660.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
660.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
660.Vaculová Lenka (Vacule)6 AF294
660.Kožíšek Matěj (MaKo)6 AF294
670.plocek honza (honzaplocek)5+ flash278
671.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
671.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
671.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
671.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
671.macek kuba (8410045325)V OS272
671.Briza Michal (mick)V OS272
671.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
671.Krysta Michal (mishan)V OS272
671.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
671.Hranička Jan (janek)4c OS272
671.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
671.Kučerová Markéta (Ell)4+ OS272
671.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
671.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
671.Belas Martin (mbe)4+ OS272
671.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
671.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
671.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
671.Přibyl Bronislav (Onin)4+ OS272
671.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)4+ OS272
671.Kubečka Libor (nahatch)4+ OS272
671.Belko Miroslav (MiroBelko)4+ OS272
671.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
671.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
671.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
671.Miklošová Gabriela (Brusla)4+ OS272
671.Straka Ondřej (str.o)V OS272
671.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
671.Michovský David (Ještěrka)4+ OS272
671.Beran Jan (Ram77)4+ OS272
671.Petrouš František (Freson)4+ OS272
702.Hampejs David (Dejv)6- RP260
702.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
704.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
704.Bartak Karel (karelb)5a flash253
704.hanak pavel (hanny)5a flash253
704.Lotrek Tomáš (Oslik13)5 flash253
708.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
709.Příjmení Jméno (ajislav)6- AF, 7 RC244
710.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
710.Hoffmann David (jerome)5+ RP235
712.Pergl Štěpán (steper)4 PP, 4 PP, 3 PP230
713.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
713.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
713.Požár Michal (mifo)5- flash228
713.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash228
717.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
717.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
717.Havliš (JardaH)4 OS222
717.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
717.rupert marian (elmar)IV OS222
717.Růta Honza (RutaH)IV OS222
717.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
717.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
717.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
717.Masinsky Petr (masha)4 OS222
717.Dostal Radek (dasty)4 OS222
717.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
717.Šedý Martin (seda)4 OS222
717.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
717.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS222
717.Váchal Tomáš (Tomajko)4 OS222
717.Sedlák Martin (m.sedlakk)4 OS222
717.Kurasová Irena (Irena)4 OS222
717.Vaněček Michael (Michael)4 OS222
717. (K0Lc0)4 OS222
717.Zdráhal Adam (AdamFS)4 OS222
717.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
717.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS222
717.Marášek Jakub (majak8000)4 OS222
717.Žofka Pavel (zofin)4 OS222
717.M. Vlada (Ladinek)4b OS222
717.Vaněčková Běla (Běla)4 OS222
744.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
744.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5+ AF219
746.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
746.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
748.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
748.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
748.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
748.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
748.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
748.Slavík Martin (Martin297)5a RP210
748.Tomanová Anna (Anče)5 RP210
755.Dobias Filip (pip)5 PP200
756.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
756.Ondráčková Petra (pixyk)5a AF194
756.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
759.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
760.Jursa Petr (berťa)4- OS172
760.Cap David (becquerel)4a OS172
760.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
760.Blackhippo Cz (saxnot)4- OS172
760.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
760.Glivický Petr (glivi)4- OS172
760.Gygal Radek (gyga)4- OS172
760.Mašková Eva (Evík)4- OS172
760.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
760.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
760.Baryl Jan (Honz)4- OS172
760.Holas David (David Holas)4- OS172
772.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
773.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)4+ RP160
774.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
774.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
774.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
774.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
774.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
774.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
774.Pechačová Blanka (Blandulinka)3+ OS157
774.Klášterka Milan (klasterka)3+ OS157
774.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
774.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)3+ OS157
774.Bach Matyáš (kundrt)3+ OS157
774.Kábrt Lukáš (LKabrt)3+ OS157
774.Holman Ondřej (Rarach)3+ OS157
774. (Žebřík)3+ OS157
788.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
789.Mayer Standa (stanely)4 flash153
790.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
790.Olson (Olson.vs)3 OS152
790.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
790.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
790.Preisler Eda (Exus)3 OS152
790.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
790.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
790.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
790.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
790.Mikloš Martin (basama)3 OS152
790. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
790.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
790.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
790.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
790.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
790.Hruš Tomáš (_Tom)3 OS152
790.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
790.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
790.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
790.Brzobohatý Tomáš (Rygar)3 OS152
790.Samková Růža (Růža)3 OS152
790.+ Marek (mnicky)3 OS, 3 -, 5 -152
790.Tesárek Jan (tesil)3 OS152
790.Száraz Erik (eppro)3 OS152
814.Jedlička Marek (tulak)III OS147
814.Janků Tomáš (zip)3- OS147
816.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
816.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
816.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
816.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
816.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
816.Buchtová Dagmar (Dáša)2 OS142
816.Durník Ivo (ivod)2 OS142
816.Sedlář Petr (Rybízek)2 OS142
824.Tichý Jiří (Jirik)1 OS132
824. (Kim Jong Un)I OS132
826.Plšek Martin (Plch)4 RP110
826.Klega Honza (Hanz)4 RP110
826.Novotný Vašek (letec)4 RP110
829.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
829.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
831.Martinko Jakub (jake.endel)III flash78
832.Kovář Martin (MaM)2 flash73
833.Čermák Martin (Čermy)3 solo, 2 solo58
834.Karko Jan (Karkoš)4- PP50
835.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
836.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
837.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
837.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
837.Girg Petr (girgp)3 RP40
837.šléza J (sleza)3 RP40
841.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
842.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
843.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
843.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
843.Švecová Kača (svecova)3 solo34
843.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
843.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
843.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
843.Kaděra Jan (Kadakson)3 solo34
850.D David (DavidD)2 RP30
851.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)3+ AF29
852.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
852.Wefersova Marina (Marinka)2 solo24
854.Burian Jarda (buracek)III AF19
855.Chudoba David (Bída)1 AF4
856.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
856.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
856.Dub Petr (petrdub)6+ -0
856.Konečný David (orlík)4+ -0
856.Hekela Josef (josefek)6 -0
856.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
856.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b RC0
856.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
856.Malina Michal (Malča)1 -0
856.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
856.Brabec Michael (sluniq)5- -0
856.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
856.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
856.Olša Petr (rafan)6+ -0
856.cho ri (Piškot)6c+ OS0
856.lienerth radek (zoban)6b+ -0
856.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
856.Kasse Tomas (sotek)8- -0
856.Kuta Jan (Kutik)6a -0
856.Koníček Jakub (Konev)7 -0
856.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
856.trvaj m (javrt)6+ -0
856.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
856. (dk)6b -0
856.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
856.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
856.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
856.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
856.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ -0
856.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
856.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
856.Červinková Romča (ianire.el)V -0
856.Payne Pavel (pól)6 -0
856.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
856.Machů Jana (janycka)V RC0
856.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
856.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
856.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
856.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
856.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
856.Novotný David (novotny.david)6 -0
856.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
856.Součková Zdeňka (aramela)3 RC0
856.Kohn Ivo (Huron)4 -0
856.Kus Marek (kuck97)2 -0
856.Míšek Jakub (Farqal)4 -0
856.Najšlová Lea (LeaN)4+ -0
856.Jezkova Jana (glenalbyn)6a+ RC0
856.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
856.Cinková Helena (Helik)III RC0
856.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
856.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
856.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
856.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b RC0
856.Špeta Pavel (spetapavel)5+ RC0
856.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ -0
856.Kotrady Tomáš (tomas.k)6+ -0
856.Kovář Michal (Cooleak)5 RC0
856.Boudova Misa (MisaB)6b RC0
856.Mansbart Tom (Číča)3 -0
856.Tučka Martin (martan)5- RC, 6- RC0
856.Gajdosova Petra (Petrusheee)4 -0
856.Novák Aleš (alesak)7- -0
856.Dichtlová Marie (eiram)7a+ RC0
856.Fejgl Michal (Mihal)6c+ RC0
856.Fíla Jan (jfila)5+ RC0
856.Matějová Lenka (zoellka)5- RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Photo of the day:
Küllü In
Saykodelikdesik, 9+/10-
 Routes:
All routes (139555)
Top routes in CR
Top boulders in CR
Latest routes
Pángur Bán 6c+ Siurana
Silvestr 6C+ Strnady
Strnady 6C+ Strnady
Boilerplate 5.8 Red River Gorge
Jingus Khan 5.12a Red River Gorge
Latest comments:
Samá Cihla Přímá Varianta VIIIc Labák - Pravý Břeh
Blitz 9+/10- Frankenjura
Samá Cihla Přímá Varianta VIIIc Labák - Pravý Břeh
Krásný Den 6A+ Divoká Šárka
Samá Cihla Přímá Varianta VIIIc Labák - Pravý Břeh

 New in discussion:
Kids UGGS 5991 Bailey Button Boots Chestnut Clearance - $125.00 | Re: Rental for crashpad?! | Clearance Moncler Down Women Coats Hooded Long Brown [MC-0006] - | Christmas Day UGG Sundance II 5325 Boots For Women Outlet | Moncler Vests Mens : Moncler Outlet, Cheap Moncler Jackets, Monc | Mr | Climbing partner, Praha saturday | Re: Climbing Partner | Climbing Partner | Topoapp |

 Latest comments:
MBT brillant Noir Vert inusable Souliers simples de femme - & | hermes Jypsiere ligne , hermes Jypsiere ebay , hermes Jypsiere p | Links dos encantos de Londres | Officiell Jimmy Choo Gretchen Krossad Metalliska sandaler [a7df] | Replica Baume & Mercier -australia migliori qualitĂ  replica | Borse Prada viaggio | John | Re: Safty | Safty | Highline for females |

 Hot:
Tom Mrazek escaped from tsunami (1)
The Girls Only Slackline Festival (1)

 New in advertising:
Climbing Partner | Looking for a climbing partner | route setters |


 Instructions:
Climbing map

 UKClimbing.com News
 - INTERVIEW: Steve McClure on Rainman 9b
 - NEWSFLASH: Britain's First 9b by Steve McClure
 - NEWS: Nathan Phillips flashes Font 8B
 - NEWS: Alex Honnold free solos Freerider, El Capitan
 - FRI NIGHT VID: Free Climbing on Baffin Island
 - NEWS: Requiem E8 6b by Peter Kamitses
 - NEWS: Hard boulders in South Africa for Mina Leslie-Wujastyk
 - NEWS: Dead Meadow, ~8B, by Alex Puccio
 - NEWS: New Aiguille du Midi Mixed Route by Jeff Mercier & Co
 - NEWS: Orrin Coley climbs new 8B+ at Forest Rock
 - NEWS: Marcus Scotney & Carol Morgan Win Berghaus Dragon's Back Race
 - NEWS: David Fitzgerald - Voyager Sit 8B+
 - NEWS: Bronze for Emily Phillips in European Youth Cup (B)
 - Carinthian Dreams, 3rd ~8C in 11 days by Christof Rauch
 - The Big Issue E9 6c by Ali Kennedy
 czech climbing  forums  ankety  links  guides  fotky  video  *rss*  private policy       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.