Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Dneska jsem tam urval docela důležitej šutr 15x15cm pod prvnim nejtem, takže to trochu ztěžklo. 7+ pokud se nástup leze přímo, nebo se to dá oblézt zprava přes kostičky.
Hele, někdo (tipuju Satan nebo Bengo) si dal tu práci, že ten odlomenej šutr našel a přilepil, takže můj komentář je skoro bezpředmětnej (tímto lepičovi děkuju, dobrá práce :))