Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Docela "poctivá" šestka, ale pěkná. Menší bouldr nad prvním a pak až nakonec krásný lezení. Jen dolez tradičně na Krkavčí rozlámanej. Dá se ale spustit nebo slanit z kroužku nebo fungl novýho řetězu metr vlevo - je potřeba šedesátka.
Docela "poctivá" šestka, ale pěkná. Menší bouldr nad prvním a pak až nakonec krásný lezení. Jen dolez tradičně na Krkavčí rozlámanej. Dá se ale spustit nebo slanit z kroužku nebo fungl novýho řetězu metr vlevo - je potřeba šedesátka.
Zapsal: Milhaus, 04.08.2004 08:35:02
Kudy to prosím vede od kroužku společného s Čertovým ložem: přes převis rovnou k bh a další bh, nebo přes nýty vpravo?