Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Při nástupu z Kavárenského kouta se drolí, nahoře pod slaňákem i láme, co drží, v tom je hlína nebo lišejníky. Prostředek OK.
Zapsal: o.., 15.07.2010 15:04:54
Dnes mi zůstal v ruce kus skály u posledního a ještě se tam pořád může něco urvat, ale vznikla tam taková pěkná lišta a ta už vypadá docela kompaktně. Jinak ten první kroužek se cvaká úplně nahovno...