Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
U první skoby je vylomené očko! Teď to chce tělnatého chytače, co zastaví tvůj eventuelní sprint z kopce.. Doufám, že ty ostatní skobky ke kruhu drží :p Já to očadil vlevo přes kruh Slunovratu a takto je hezká, celkem i bezpečná cesta. Orígo odlez z dunivého sokola nad 1.Q k přílepku vpravo, kde by snad šlo něco malého založit, to chce mít fakt den. Lámací dolez přes 2 sk v technické plotně je bonus na závěr.