Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Tohle snad nejde OS, protože najít, kudy to vede, je asi to nejtěžší na téhle cestě.
Zapsal: o.., 17.08.2008 21:44:56
Asi bych ten popis trochu rozvedl: Z pilíře nahoru přes 3 jišť., pod převískem doleva a nahoru vhloubením ke kroužku, odtud doprava a pak komínem ke sl. Hodně prodlužovat jištění, nahoře to pak hrozně táhne...