Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
název sedi, fakt hnus, chtelo by to ocistit, takhle to solí a clovek prebira jen mech.
Zapsal: ondra, 08.06.2008 09:13:20
Pokud se tato cesta leze podle průvodce, to jest přes druhý borhák napřímo tak minimálnē pro kratší lidi je to na chřibské pomēry regulérmí 7-. Vedlejší cesta "První" je za 6+ a je podstatnē jednodušší.