Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Od půlky je to stále lezení. Nejtěžší krok mi přišlo, že je cvaknout slaňák (z pohodových chytů chybí asi 20 cm, takže zbývá ještě lahůdka na konec 5 m nad předposledním). Trochu to tahá. Krásná cesta.
Zapsal: 14.05.2007 10:13:10
Na konci cesty je vedle posledního borháku konečně nerezový kruh na dobírání.
Zapsal: Pítrs, 05.10.2007 10:47:50
uz je to prodlouzeny?nebo je to porad projekt?
Zapsal: gorbi, 03.05.2013 21:44:59
Projekt:Velká Bašta – prodloužení “Ligy neregistrovaných”. R. Litochleb, P. Laštovička 2012
Zapsal: Jeník Pleticha, 04.05.2013 06:06:32
V sobotu se nám nepodařilo vytáhnout smyčku, kterou jsem dal asi 1,5 m pod první.
Zapsal: Pavel, 17.06.2013 00:06:48
odlez od posledního nýtu ke slaňovacímu pod převisem je docela pozměněn..jsou oloupaný 2 důležité chyty,takže cesta trošku přitvrdila..