Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
k tomu asi došlo při porovnávání cest v celé oblasti během práce na novém průvodci - v tisku
Zapsal: martan, 07.03.2010 07:56:00
Ani se nedivim, ze se to moc neleze (5 zapsanejch prelezu za 10 let). Ke kruhu hodne neprijemny, podlaha daleko, pozice nejista. Zaznelo neco jako: Ktery c.... to tady boltovali?! Jinak ale moc hezky lezeni. Larissa vedle taky hezky a bezpecnejsi.