Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Marťane. Ty záškodníku. Teď abych dělal novýho průvodce.
Zapsal: Jirkas, 29.09.2011 08:37:18
Sem se jenom nachomejt na 2. konec. Ale viděl jsem pěknou stěnku, kdyby jsi chtěl. Je skoro nečlenitá a téměř bez lišeje a mechu. Pak ještě zbývá pár převisů. Za odměnu jsme na kopci pošlapali nějaký kopřivy a ostružiny.