Probíhá údržba. Přesouváme stránky na nový server. Web je dočasně v režimu jen pro čtení — přihlášení, registrace a komentáře budou možné během několika desítek minut. Děkujeme za pochopení.
Na severní hraně k úzké trhlině a jí k 1.K. Podél hrany přes 2.K a výrazný hrot na vrchol.
Poznámka:
Od země a od 2.K bylo původně stavění (s ním VIIb). Má to v průvodci hvězdičku a vykřičník. Nepříjemný je asi hlavně spodek - dolézt od země do trhlinky (tam už smyce). Mezi kruhy i nahoře nějaké smyce namontovat jdou. Celkem pěkné.